Wpis z mikrobloga

to tak samo jakby narzekać że ktoś ci każe segregować śmieci albo dbać firmom o środowisko. Tak, czasami trzeba ludziom kazać żyć w jakiś sposób. Póki co tylko kobiety rodzą dzieci i należy dbać aby chciały i miały warunki to robić.


@illustratum-monachus: Nikomu nic do tego kto ma co robić ze swoim życiem, a dziecko to nie śmieci tylko zobowiązanie na całe życie które nie każdy ma ochotę podejmować. Lepiej niech
@lakukaracza_: "Rozkazywać" czy mówić jak ludzie mają żyć nikt raczej i tak nie może (to takie sformułowania jak "promocja homoseksualizmu", jak o nim pomyślisz to nie ma żadnego sensu), ale akurat na ten temat warto rozmawiać.

Badania wskazują nieustannie że największym źródłem szczęścia jest jednak rodzina, a mnóstwo kobiet nabieranych na "karierę" zdaje sobie na pewnym etapie sprawę że to jest na dobrą sprawę #!$%@? warte i byłyby szczęśliwsze w zdrowych
@Soojin21: no akurat zmniejszenie liczby ludności tak o polowe, będzie tak samo katastrofalne jak zwiększenie. Najlepiej trzymać minimalny wzrost inaczej wszystko jebnie. Ludzie są jak zarazki, maja gospodarkę inflacyjno-ekspansyjną. Rozwój działa tylko w jedna stronę. Ty to masz w dupie bo za 30 lat itak umrzesz ale ludzie którzy zajmują się decydowaniem o dalszych losach społeczeństw dobrze wiedza ze ujemny przyrost naturalny to katastrofa.
@lakukaracza_ cały twój komentarz jest dokładnie tym co napisałem w slowach 'i miały warunki', więc po co powtarzasz?

@Soojin21 a czy ja komuś każe? Nigdzie tak nie napisałem więc do czego się odnosisz? Stwierdzam, że teza "brak chęci posiadania dzieci przez kobiety" jest szkodliwy dla demografii. Ludzie powinni się rodzić w krajach wysoko rozwiniętych a nie rodzić w biednych. Aktualna tendencja jest przerażająca, to fakt a nie opinia.