Wpis z mikrobloga

Lochy: „żadna locha nie jest winna żadnemu facetowi seksu, żaden facet nie ma prawa żądać aby locha go wybrała, jak jesteś nieatrakcyjny to zdychaj jako kissless virgin, mamy to w dupie”

Te same lochy: „każda z nas bezwzględnie zasługuje na stabilny związek i małżeństwo, żądamy by faceci przestali uciekać przed związkami i stabilizacją, faceci mają obowiązek wybrać nas zamiast latać za młodymi dupami, każdy facet który twierdzi inaczej to przegryw, stulej i mizogin”

Taki obraz wasz lochy p0lki.
#hipokryzja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #p0lka #lochytocoorvy
  • 55
@MirabelleCooper: W drugim linku masz zebrane oficjalne badania, eksperymenty, doświadczenia, artykuły i sondaże. Przeprowadzane na grupach setek a nawet wielu tysięcy loch.

Dlatego ja nie wysnuwam subiektywnych wniosków z dupy typu „bo moje 2 koleżanki mają facetów poniżej 180cm to automatycznie znaczy że lochy nie patrzą na wzrost”.
@leje_benzyne_do_diesla: btw serio faceci nie oszukują że kochają kogoś by potem nie zaruchać i zostawić (oczywiście ja tutaj ie mówię o wszystkich facetach w porównaniu do tego że Ty mówisz o wszystkch kobietach)? Bardzo srogie iks de. No chyba że w waszym słowotworstwie 'chadówc nie zaliczasz do facetów więc co oni odwalają się nie liczy. No to ja też "karynki i pustaki" nie zaliczam do kobiet i co teraz?
@MirabelleCooper: Owszem, faceci tak robią. Z tym że owszem, tylko chady bo locha nie da spontaniczne dupy facetowi który jej nie podnieca, a lochy seksualnie pragną 5-20% niebieskich. W tym samym czasie wszystkie lochy nie będące w związkach z tą elitą mężczyzn (czyli 80-95% loch) oszukują swoich beciaków że ich kochają.
@leje_benzyne_do_diesla: serio? Czy serio realnie starasz się popierać badaniami z gazet i blogów i innych tego typu "widzideł" czy tylko udajesz? Bo chyba lepiej Twoja inteligencja by wyszła na tej drugiej wersji. Oficjalne linki do oficjalnych realnych źródeł Twoich teorii a nie wysmarowane artykuliki. To aż smutne jak łatwo sterować ludźmi.
@leje_benzyne_do_diesla: dobra nie mam czasu, to mój ostatni post. W dobrej wierze radzę spotkanie z psychologiem. To nie obraża, mówię to serio. Może poczujesz swoją wartość, zaczniesz patrzeć inaczej na życie, cieszyć się swoim samorozwojem a nie przeżywać relacje innych ludzi a i może znajdziesz
wartościową osobę z którą nawzajem się spodobacie. Ogólnie jak zaczniesz być szczęśliwy sam ze sobą to już będzie sukces. Takie teksty co piszesz w necie na
@MirabelleCooper: Typowy post, gdybym za każdą taką poradę miał robionego loda to segzy by mi się dawno zbrzydły.

Jak lochy myślą że jest:
Rodzisz się zgorzkniałym chamem więc piszesz mizoginistyczne wysrywy na mirko więc nie możesz znaleźć lochy

Jak jest naprawdę
Jesteś ogarniętym dobrym zadbanym facetem ale lochy mimo to mają cię w dupie i żadna cię nie chce mimo że się starasz i na papierze wszystko robisz dobrze (bluepill) więc
@leje_benzyne_do_diesla: Skąd ja to znam ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie najwięcej #!$%@? ze strony ''płci pięknej'' widziałem chodząc do liceum to jakie cyrki się tam czasami odstawiały to głowa mała. A najlepsza była laska która głosiła chyba każde możliwe ideologiczne gówno czytaj mówiła, że jest śliną nie zależną kobietą i weganką po czym mówiła, że to facet ma ją utrzymywać i okazało się, że jest prostytutką którą
@Eugeniusz_Zua: Ja zawsze mam największą bekę kiedy jakaś różowa uzna mnie za #!$%@? i próbuje twierdzić że jej #!$%@?/złe zachowanie tudzież to, że jest dziwna to moja wina i zaczyna obrabiać mi dupę a później jakby nigdy nic normalnie się chce ''kolegować'' ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak najlepszy jest ból dupy kiedy jakaś różowa zachowuje się tak jak wyżej napisałem a później widzi cię gdziekolwiek z