Wpis z mikrobloga

Lochy: „żadna locha nie jest winna żadnemu facetowi seksu, żaden facet nie ma prawa żądać aby locha go wybrała, jak jesteś nieatrakcyjny to zdychaj jako kissless virgin, mamy to w dupie”

Te same lochy: „każda z nas bezwzględnie zasługuje na stabilny związek i małżeństwo, żądamy by faceci przestali uciekać przed związkami i stabilizacją, faceci mają obowiązek wybrać nas zamiast latać za młodymi dupami, każdy facet który twierdzi inaczej to przegryw, stulej i mizogin”

Taki obraz wasz lochy p0lki.
#hipokryzja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #p0lka #lochytocoorvy
  • 55
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy: Wbrew temu co wpaja cały sfeminizowany antymęski świat, to mężczyźni są romantykami a lochy pragmatykami. I to facet najchętniej chciałby wziąć ślub jak w bajce, nosić lochę na rękach i całować się w deszczu. Tyle że w dzisiejszych czasach locha uznałaby go za #!$%@? i frajera a potem za pomocą rozwodu ograbiła z połowy jego dochodów i majątku.
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: Te domaganie się przez nich związków i narzekanie na facetów, że nie chcą z nimi w takowe wchodzić, to przecież klasyczny przykłada wypierania winy u kobiet, czyli: nie chcą się ze mną żenić, ale to nie ja jestem winna, tylko zdziecinniali mężczyźni.
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: siedzimy na innym wykopie? Czy to nie tu śmiejecie się z grubych lub wrzucacie zdjęcie normalnej przeciętnej laski nie jakieś top w rozmiarze M i śmiejecie się jakie obrzydliwe babsko i cała lista drwin tylko pod zwykłym zdjęciem bez powodu czy bez rakowych opisów? A potem chlip chlip żadna mnie nie chce a w domyśle myślicie i chcecie tylko te 8/10 i żale bo żadna mnie nie chce czyli
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: hmm patrząc po popularnych tagach na wykopie i tekstach raczej faceci też nie mają się czym chwalić stary ¯\_(ツ)_/¯
A z tego smiania ze zwykłych przeciętnych dziewczyn, nie jakiś super pięknych to choćby w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/42138191/ja-jebe-bazyl-okularnica-ma-przystojniaka-przegryw/
Niestety nie każdy komentuje a tym bardziej nie zapisuje więc ciężko mi przytoczyć długą listę ale, tak faceci na wykopie (może nie koniecznie Ty) hejtują Bogu ducha winne normalne dziewczyny wrzucając ich
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: Faceci uważają 60% loch za atrakcyjne, lochy natomiast co najwyżej 20% niebieskich. Zawiść i nienawiść wylewana przez niebieskich na lochy to reakcja z zemsty na to jakie lochy mają standardy wobec facetów. Tak naprawdę wiele postów gdzie faceci wyzywają przecietne lochy od pasztetów nie jest prawdziwe - po prostu faceci z frustracji i zawiści chcą aby lochy poczuły jak to jest gdy lochy wszystkich poniżej 8/10 uważają za nieatrakcyjnych.
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: zawiść bo ludzie mają wolną wolę i kogoś nie chcą? Czy Ty siebie słyszysz? To te kobiety będą same i co za problem? Ktoś ma nakazać im bycia z kimś? Nie zgadzacie się z za wysokimi" wymaganiami(btw mam 26 lat i po za jaką patolą to nigdy nie slyszalam od kobiet na żywo takich wymagań na które tutaj narzekacie, mam wiele znajomych chłodzących z brzydszymi od siebie facetami lub
  • Odpowiedz
@leje_benzyne_do_diesla: a faceci nie potrafią być zaklamani, dwulicowi, zdradzając, bijacy, będący mordercami, a nawet swoich dzieci? ¯\_(ツ)_/¯ sorry ale mnie wkurza jazda po 1 płci kiedy tak naprawdę wszyscy są ludźmi i ścierwa trafiają się wśród obydwu płci i nie jesteś w stanie mi zaprzeczyć że nie ma facetów, którzy nie zdradzają kobiet, ich nie krzywdzą i nie traktują źle. Ja nie zaprzeczam że są takie kobiety bo tak wygląda
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: We wrzuconym linku do mojego wpisu dowiesz się że to lochy kłamią na temat tego co je przyciąga, oszukują facetów udając miłość i pożądanie, mają nierealne wymagania w postaci traktowania nawet 95% męskiej populacji za nieatrakcyjne.
Faceci nie #!$%@?ą takich rzeczy.
  • Odpowiedz