Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
Pobierz
źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg
  • 410
#@;!# co za kraj... mi nawet kradną takie chromowane nakrętki na wentyle. Kupuje dosłownie całe worki tego na Allegro i regularnie dokręcam nowe... za worek płace koło 50 pln, ale i tak zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że muuusi mi ukraść nakrętkę wartą może złotówkę
@Arctic_Slav: Jest takie przyslowie: "strzeżonego pan bóg strzeże" dla Ciebie podam jeszcze znaczenie z wiki: lepiej jest zapobiegać, niż później bać się o to, jak sprawy się potoczą. mając dośc nietypową złodziejkę nie byliby w stanie nic zrobic i/lub trwałoby to za długo zeby sie z tym #!$%@? na parkingu przy ludziach.

Okazja czyni złodzieja. Nie wiem czy koszt 150 zł za dobrej jakości złodziejki to dużo. I tak mial farta
@WujekRada: U mnie na osiedlu co i rusz w nocy wyją alarmy, bo stoi parę aut z tzw. wyższej półki. Jakieś BMW/Audi z tych nowszych itd. Powiem szczerze, że jak się kiedyś dorobię (i dożyję) o w zupełności wystarczy mi jakaś Skoda bądż Ford ze średniego poziomu i niżej. W Polszy jest mentalność psa odrodnika. Sam nie ma, to i drugiemu nie da. Patrząc na to z innej strony, zakup luksusowych
@HK-Stelle: po przeprowadzeniu sie na warszawska Pragę w ciągu pierwszego tygodnia straciłam 2 telefony. Pierwszy byl warty jakies 100zl w lombardzie (dla mnie o wiele więcej ) . Drugi to byl telefon kupiony z lombardu za 15zl, bo czekałam na nowy. Obok sklepu groszek na białostockiej o 14 zaatakowal mnie koleś z nożem. Zabrał
* ten telefon
*otwarte opakowanie kawy
*gaz pieprzowy
*banknot 20zl
:/