Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No 800zł za felgę, to jakby nie patrzeć, złodziej w kilkanaście minut ma ok 3tys zł. Z oponami pewnie więcej.
Najwidoczniej tałatajstwo się rozwydrzyło pińcet plus i im ciągle mało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujekRada: Specjalnie kupiłem bardzo popularny, starszy samochód. Ciągle ktoś zarysuje, zahaczy, raz próbowali spuścić powietrze, raz ukraść paliwo. Jak złoże lusterka to ktoś potrafi zahaczyć i wyprostować. Po prostu wariatkowo, a parkuje prawidłowo.
Zresztą kiedyś widziałem jak dwóch pijanych prowadziło zalanego. Opiera się o każde auto, dopiero jak im zwróciłem uwagę zaczęli opierać się o ścianę.
Jeden taki typ przejdzie kilometr i wszystkie auta zahaczone...
  • Odpowiedz
@WujekRada: xD sheet here we go again, mi zadupcyli z audicy kilka razy wkłady do lusterek, raz dobre nagłośnienie Alpine i inne pierdoły. W chlewie nie możesz mieć nic fajnego xd

Teraz mam rzut kamieniem do pracy więc śmigam z buta lub przestanek autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz