Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
1. Badz mno
2. Skoncz studia
3. Pol roku szukaj pracy w zawodzie i slychaj jak matka drze ryja ze siedzisz w domu
3. Znajdujesz w koncu wymazona prace i place
4. Podpisujesz list intencyjny i idziesz na badania
5. Na badaniach okazuje sie ze c---a nie mozesz pracowac w zawodzie ktorego uczyles sie j----e 4 lata i raczej nigdy nie bedziesz mogl bo masz z-----e oczy ktore nie pozwalaja ci wg prawa wykonywac obowiazkow
6. Zalam sie bo rok temu u okulisty wszytsko bylo ok
7. Dociera do cb ze straciles okazje zycia...
8. Idziesz do firmy i mowisz o sytuacji
9. Czekasz na decyzje z niecierpliwoscia i nie wiesz co do k---y ze soba zrobic
11. Zmarnowales swoje zycie na cos co cie interesuje ale nie mozesz tego robic....

()

Moze kilku z was wie ale studiowalem Automatyke i Robotyke najbardziej z-----y kierunek na polibudach. A no i nie moze jeszcze kozystac z broni palnej i innych fajnych rzeczy ()

#truestory #smutnazaba #smutek #pracbaza #depresja
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abriam O tym właśnie mówię. Szerokopojęty los wie jak się to zakończy, a człowiekowi pozostaje się stresować, ale po co? Korzyści z tego mieć nie będziesz, gdyż stres gdzie masz związane ręce jest niewskazany. :)

Może będzie dobrze, a może gorzej. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Abriam: kurde p--------e trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak to wada wzroku to można to laserowo chyba korygować więc nic straconego na zawsze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Abriam: Stary weź zluzuj jest na to prosty protip. Miałem to samo na badaniach wysokościowych - diagnoza brak widzenia przestrzennego i po rusztowaniach Pan nie poskaczesz. Więc jakakolwiek praca jako inż budowy odpada no chyba że na samozatrudnieniu. Magicznie jak prowadzisz wlasną działalność żadnych badań nie trzeba, nic nie trzeba, wystawiasz fakture i tyle. Do tego na start masz lepsze wynagrodzenie. Zastanów się nad tym jeżeli naprawde zależy Ci na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pierzak: zmarnowane bo nie dkstane roboty bo jie moge wykonywac zawodu bo nie mam widzenia przestrzennego wozki to cos na czym to wyszlo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@regis667: gwneralnie to wlasnie problem pojawia sie u mnie z tym ze jak rzeczywiscie mam taki problem to nigdzie w zawodzie nie dostane pracy bo prawo polskie nie dopuszcza mnie do maszyn w ruchu i do strzelania niestety tez :/
  • Odpowiedz
Czekasz na decyzje z niecierpliwoscia i nie wiesz co do k---y ze soba zrobic


@Abriam: Zaproponuj im żeby cię zatrudnili na B2B ¯\_(ツ)_/¯
Wtedy żadne badania medycyny pracy nie są potrzebne.
  • Odpowiedz
@Abriam: Idź do innego lekarza, który podpisze Ci papier bez tych badań (jak nie znasz takiego to popytaj znajomych). Zatrudnisz się, zarobisz swoje i zrobisz sobie korektę tak jak chciałeś.
  • Odpowiedz
@Abriam: Mam podobnie, ale ja nawet prawka przez to nie robię, bo nie chce kiedyś przez przypadek kogoś nie zauważyć.
Zrobiłem tez kiedyś uprawnienia na wózki widłowe, a po rozmowie kwalifikacyjnej i wysłaniu na badania lekarskie okazało się ze lekarz nie chce pozwolić na prace, wiec wróciłem za granice gdzie to nie był problem
  • Odpowiedz