Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
1. Badz mno
2. Skoncz studia
3. Pol roku szukaj pracy w zawodzie i slychaj jak matka drze ryja ze siedzisz w domu
3. Znajdujesz w koncu wymazona prace i place
4. Podpisujesz list intencyjny i idziesz na badania
5. Na badaniach okazuje sie ze #!$%@? nie mozesz pracowac w zawodzie ktorego uczyles sie #!$%@? 4 lata i raczej nigdy nie bedziesz mogl bo masz #!$%@? oczy ktore nie pozwalaja ci wg prawa wykonywac obowiazkow
6. Zalam sie bo rok temu u okulisty wszytsko bylo ok
7. Dociera do cb ze straciles okazje zycia...
8. Idziesz do firmy i mowisz o sytuacji
9. Czekasz na decyzje z niecierpliwoscia i nie wiesz co do #!$%@? ze soba zrobic
11. Zmarnowales swoje zycie na cos co cie interesuje ale nie mozesz tego robic....

()

Moze kilku z was wie ale studiowalem Automatyke i Robotyke najbardziej #!$%@? kierunek na polibudach. A no i nie moze jeszcze kozystac z broni palnej i innych fajnych rzeczy ()

#truestory #smutnazaba #smutek #pracbaza #depresja
  • 68
  • Odpowiedz
@Abriam: kiedyś poszedłem za kumpla na badanie wzroku potrzebne do kwita w pracy, wiadomka, że to było 'oszukujo'- no ale przeszło bez problemu, lekarka nic sie nie pokapowała nawet, więc jeśli na prawde ci zależy to...działaj
  • Odpowiedz
@Abriam E stary, jak laserowa korekta wzroku pomoże (o ile się uda) to nie trać czasu na zastanowienie się. Nawet kredyt weź. Jeśli zarobki w wymarzonej pracy są ok, to błyskawicznie się zwróci, a przecież nie będą na Ciebie czekać całe życie m
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@qqqruqq automatyka i robotyka ale w automatycznym magazynie wiec sa tez paleciaki i musze miec wpisane zeby chociaz #!$%@? paleciaka przestawic
  • Odpowiedz
podruzcic cos pleciakiem na hali


@Abriam: po pierwsze od kiedy trzeba uprawnienia na wózek do palet, po drugie coś mi tu januszexem zalatuje, ale pewności nie mam.
  • Odpowiedz