Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Co Mirki myślą o takim okazie?
Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam się w ten temat zagłębiać. Są jakieś normy, wytyczne jakie powinien spełniać "Patyk idealny"? Będę wdzięczny za udostępnienie materiałów pomocniczych.
PS. Może i nie jest idealny, ale kocham i zostanie że mną na dłużej. Jestem szczęśliwy.
#patyk #pokazpatyk
Bramborr - Co Mirki myślą o takim okazie? 
Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam s...

źródło: comment_7RPFpJjVFOmGyVTvB1cDOn2jfbcFFQr4.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 2
Nie wiedziałem o istnieniu takiego pozwolenia :/ Co mi grozi?


Odpowiednie służby zostaly juz powiadomione. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Bramborr:

Cześ Ziemniak.

Jak se skrolowałem i zatrzymało mi się w połowie zdjęcia, to myślałem, że to wielka gałąź, leżąca na drodze. Dopiero potem zobaczyłem Twoją dłoń i doszło do mnie, że to patyk.

To wszystko świadczy o tym, że to bardzo dobry patyk, gratuluję znaleziska.
  • Odpowiedz
@Bramborr: Ech panowie coraz więcej amatorów sie pcha do zabawy hehe mam nadzieje ze wejdzie w życie ta nowelizacja ustawy i kijki będzie można zbierać tylko z licencja bo niektórzy ludzie nie maja naprawdę ani rozumu ani wyobraźni i na przykład podnoszą patyki #pasta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lasy1: Witaj Lasy,
Dzięki za miłe słowo.
Niby zwykły patyk, ale mocy uszczęśliwiania w nim więcej, niż w wielkiej gałęzi o której wspomniałeś.
Bądź zdrów.
  • Odpowiedz
@Bramborr Amatorzy pchają się do zabawy... Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja i patyki będzie można zbierać tylko z licencją...

Nienajgorszy patyk ale powinien być prostszy i nie mieć rozgałęzień. Gratuluję znaleziska i życzę powodzenia w dalszych łowach.
  • Odpowiedz
@DoctorW: Patyk agresywny, ponieważ w trudnym terenie się poruszałem. Dzięki zagięciu na końcu łatwiej kosił śmiercionośne pokrzywy.
Dziękuję, zapamiętam te wskazówki.
  • Odpowiedz