Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Co Mirki myślą o takim okazie?
Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam się w ten temat zagłębiać. Są jakieś normy, wytyczne jakie powinien spełniać "Patyk idealny"? Będę wdzięczny za udostępnienie materiałów pomocniczych.
PS. Może i nie jest idealny, ale kocham i zostanie że mną na dłużej. Jestem szczęśliwy.
#patyk #pokazpatyk
Bramborr - Co Mirki myślą o takim okazie? 
Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam s...

źródło: comment_7RPFpJjVFOmGyVTvB1cDOn2jfbcFFQr4.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Lardor: Oddał mi się w całości, ufa mi i wie, że mu nic nie grozi z moich rąk. Może mam do tego talent?
Chociaż, po ilości pouczeń widzę, że długa droga przede mną żeby wejść na poziom PRO ;/
  • Odpowiedz
@Lardor: O kurczę, jak mój! (albo to ja jestem jego)
To może dlatego jestem teraz taki wycieńczony, wyssał ze mnie energię. Ciekawe czy jutro będzie w tym samym miejscu co go zostawiłem i czy na wiosce nie będzie przez noc żadnych dziwnych wydarzeń ;/
  • Odpowiedz
Amatorzy pchają się do zabawy... Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja i patyki będzie można zbierać tylko z licencją...


ehe pamiętacie @DoctorW @mateusz-bogacki jak byliśmy w '99 na zlocie kijarzy w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD
  • Odpowiedz
@Bramborr: Osobiście to takiego delikatnego trzymania polecam cieńsze okazy. Za to takie trzymanie "fest" powinno odbywać się względem prostych i sztywnych patyków... lub zaryzykował bym stwierdzeniem "kijów". W razie pytań wał jak w dym. 60 lat w tym siedzę.
  • Odpowiedz
@bambaleon: Sorry, że mam tą samą dłoń od urodzenia do trzymania patyka.
@ZielonySkoorwiel: ( ͡° ͜ʖ ͡°) O! I za takie wskazówki jestem wdzięczny. Bez pomocy nie wejdę na poziom PRO, a w internecie mało informacji o tej jakże wymagającej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@Bramborr: się Kolego, patyk bardzo ładny i można by powiedzieć, że jedyny w swoim rodzaju ale na początek polecałbym trochę bezpieczniejsze patyki - spróbuj coś sosnowego, może jakiś klon/jesion... A z pozwoleniem radzę się pośpieszyć bo nieżyczliwych nie brakuje, o czym niejeden dobry patykarz się juz przekonał. #pdw Baton!
  • Odpowiedz
@Bramborr: Najlepsze patyki to takie co przypominają z wyglądu broń palną!. Wtedy można robić pif paf, albo tatatatata (patyk musi mieć gałązkę przypominającą magazynek), natomiast jeśli patyk na to pozwala (bo np. jest gruby) można robić wziuuuu buuuum!
  • Odpowiedz