Wpis z mikrobloga

@Ten_typ_sie_patrzy: Bardzo możliwe, że pracownicy MOPS będą kolejnym wrogiem oblegającym twierdzę PIS. O ile dobrze pamiętam, to zapowiadali ogólnopolski strajk chyba we wrześniu. Może akurat wtedy, kiedy ma być wypłata 3x500+.
Wtedy PIS ogłosi, że oni dobroduszni chcieli rozdać rodzinom pieniądze, ale zdradziecki MOPS za namową opozycji im nie pozwala.
  • Odpowiedz
Trochę piepszycie z tymi dopłatami, tak się składa że wychowywałem się w biednej rodzinie, mój ojciec #!$%@?ł i z dopłat pamiętam matka brała tylko rodzinne. Jakieś 200 zł xd


@Bounty: no przecież nikt nie mówi, że tak było od zawsze. 5-10-20 lat temu jak się wychowywałeś było mniej socjalu.
No i pamiętaj, że niektórzy są gotowi się poniżyć przed każdym kolejnym urzędem dla dodatkowej stówy, byle tylko nie pójść do roboty.
  • Odpowiedz
  • 10
Potwierdzonko. Moja matka pracowała w latach 90 w mopsie w dość znanej patodzielnicy. Klienci mopsu wyciągają więcej, niż urzędnicy.
  • Odpowiedz
Trochę piepszycie z tymi dopłatami, tak się składa że wychowywałem się w biednej rodzinie, mój ojciec #!$%@?ł i z dopłat pamiętam matka brała tylko rodzinne. Jakieś 200 zł xd


@Bounty: A mieszkaniowe? Dopłaty do wyprawki? Opał/węgiel na zimę? Ubrania? Jedzenie?

Jedzcie kiedyś pod MOPS. Stoją całe rzędy Passatów i konkubenci wynoszą pudłami wszystko - jakby byli po dużych zakupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: w blogu nie ma ani jednego źródła na poparcie że te kwoty są prawdziwe.
W faktach kaliskich jest w nagłówku jest jakaś plotka niczym nie poparta, a w samym artykule pokazane że można z MOPSU wyciągnąć 1134złote.
W ostatnim artykule podane wyliczenie to:

5-osobowa rodzina z trójką małoletnich dzieci może otrzymać w sumie ok. 1500 zł z zasiłków okresowych i rodzinnych. Jeśli do tego dołożyć 1500 zł z 500 plus
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy znajoma była stażystka w mops to tam rodzinka matka mąż i 4 dzieci. To łącznie potrafili miesięcznie 6 tys brać

Obydwoje niepracujący , ona "samotna" matka. Dzięki czemu dostaje lepszy hajs. Jakby ktoś z nich poszedl do pracy to by stracili dużo więcej niż biorą teraz.
  • Odpowiedz