Wpis z mikrobloga

@phaxi jeżeli w pracy jest stres to jezeli będziecie się jeszcze starać niech idzie na zwolnienie jak najszybciej się da. Lekarz nie będzie robił żadnych problemów.
To co w głowie ma bardzo bardzo duży wpływ.
Może warto też podjąć decyzję o zmianie miejsca pracy. Nastawić się psychicznie że jak uda sie zajść to biorę zwolnienie, roczny macierzyński a pod koniec zaczynam szukać nowej pracy i nie wracam już tam gdzie było mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@phaxi: Trzymajcie się ciepło , nie jesteście jedyni , ja z Żoną to samo przeszliśmy bo Żona poroniła te dwa razy . Dopiero wycięcie połowy tarczycy pomogło i hormonalnie się ułożyło co dało możliwość zajść w ciążę . Dobry Endokrynolog i Ginekolog wam potrzebny i wiara przede wszystkim !
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@phaxi: u nas się udało za 3 razem, synek ma prawie 2 lata już. Pomogły zastrzyki z heparyna (clexane) w brzuch i acard. Było podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego, może porozmawiajcie i tym z lekarzem w przyszłości. Trzymajcie się.
Bardzo mi przykro Mirku :( trzymam kciuki żeby wam się udało. Ps. Może żona powinna pomówić z psychologiem? Kobiety mają tendencję do obwiniania się w takich wypadkach i kolejne próby 'na sile' moga być fatalne dla jej psychiki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@phaxi: nie przestawajcie sie starac. Znajoma tez 2 razy poronila i za 3cim razem sie udalo. Moge podpytac o lekarza jak chcesz bo chyba tez jestes z Wro o ile kojarze?
@phaxi trzeba zrobić koniecznie badania w takim przypadku, tym bardziej jeśli to już się drugi raz powtórzyło. Często robi się badania kariotypu czyli ogólnie czy nie ma żadnego uszkodzenia w genach np i badanie płodu.
Dzięki temu będziecie mogli poznać przyczynę i podjąć ewentualne leczenie
@phaxi Bierz dzieciaka z domu dziecka one są wychowane miłe nie narzekają nie dość że mu zrobisz miłą nie spodziankę to nie będzie typowym rozszczeniowym gówniakiem i dokonca życia będzie cię szanował
@phaxi czy daliście płód do zbadania? Jaka była przyczyna i czy robiliście wszystkie badania sobie, przyczyn może być wiele od blahostek nawet typu tarczyca do dużych problemów :/ powodzenia napewno wkoncu się uda
@phaxi: właśnie po to wchodzę na mikroblog.pe el żeby czytać prawdziwe problemy ludzi z codziennego życia, co może spotkać każdego z nas. Trzymaj się miras głowa do góry i garda wysoko