Wpis z mikrobloga

@viejra: Słabo.
Może i mają ciekawsze kołnierze niż większość, tak samo próbują co nieco podziałać z ogólnym wyglądem, ale pod względem materiału jest to dno. Te zwykłe są stworzone z bawełny która w dotyku zachowuje się jak poliester, kołnierze bywają nienaturalnie wielkie i nie mają opcji zmiany fiszbinów. Krój bywa bardzo słaby i nie mówię tu tylko o rozmiarówce a o takich rzeczach jak zły podział pachy i barków przez co
Czy miał ktoś do czynienia z koszulami BYTOM?


@viejra: ja mam lepsze doświadczenia niż @LosoweKontoLosowegoWykopowicza ale zarówno Bytom jak i Wólczanka są bardzo nierówne. W tej samej kategorii cenowej masz szajs jak z poliestru jak i całkiem przyzwoite sztuki (chociaż faktycznie trzeba kupować na wyprzedażach, bo pełne ceny to jakiś kosmos). Przez neta tego nie zobaczysz, trzeba przymierzyć w salonie albo bawić się w zwroty.
@viejra to fakt, że są bardzo nierówni, ale z taką padaką bym nie przesadzał. Mam dwie koszule od nich z bawełny egipskiej i leżą świetnie. Z pielęgnacją też spoko. Niestety o swetrze od nich nic dobrego nie mogę napisać.