Wpis z mikrobloga

Ja pracowałem przy takich chałturach prawie 2 lata, jak teraz piszę prawdziwy kod to z perspektywy czasu myślę, że powinni mi płacić więcej niż teraz, bo to są szkodliwe warunki pracy :D
  • Odpowiedz
@odis: najgorsze co możesz zrobić to się zasiedzieć w firmie w której rzeźbisz chałturę. Po pierwsze w ogóle się nie rozwijasz, po drugie złe wzorce w Ciebie wsiąkają i potem trzeba się ich oduczać.

@Tommy18: bez owocowych piątków przez pracę tylko " w zespole", a nie "młodym i dynamicznym zespole" mogą mieć ciężko ze znalezieniem kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy18: przyjąłem kiedyś pracę w dużym korpo i potem zweryfikowałem ich ofertę pracy z rzeczywistością:
* parking (liczba miejsc ograniczona tylko do X osób z największym stażem miało szansę się załapać - zresztą miejsca były rozdzielone na 2 parkingi - pod firmą dla szefostwa, pospólstwo miało parking trochę bardziej oddalony)
* piłkarzyki (1 stół na ponad 200 osób)
* budżet szkoleniowy dla każdego (potem się okazało, że jednak nie dla każdego)
* hamaki (w sumie jeden hamak, jeden z zespołów wygrał go na jakieś konferencji i go sobie rozłożyli)
* dostęp do książek (jeden z zespołów przypadkiem sobie zrobił biblioteczkę z 10 pozycjami - większość
  • Odpowiedz
Rodzaj umowy:

- B2B (preferujemy)

Widełki:

- 2500-4000 PLN lub więcej w zależności od umiejętności. Przekonaj nas do siebie.

Wordpress Developera


firma sama sobie zrobila reklame ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz