Wpis z mikrobloga

@RatKing: czyli pojedziemy na dwójce minimum 50 km/h? wez sie zastanów xD przeczytaj swoj wpis i zobacz gdzie jest słowo "minimum" a gdzie fragment zdania do którego sie odniosłem i który zresztą zacytowałem, zebys nie miał wątpliwości
  • Odpowiedz
@SnowFox Masz racje ale op też ma rację, wjazd w zakręt na luzie jest niebrzpieczny bo przy wrzuceniu biegu w zakręcie lub na jego końcu można wywołać poślizg, właściciele rwd „he he pódzie bokiem”
  • Odpowiedz
Generalnie jazda na biegu jałowym jest bardzo niebezpieczna w przypadku jakby zgasł nam samochód przy dużej prędkości. Plus auto na jałowym stawia mniejszy opór więc zużywamy "więcej" hamulców.
  • Odpowiedz
wjazd w zakręt na luzie jest niebrzpieczny bo przy wrzuceniu biegu w zakręcie lub na jego końcu można wywołać poślizg,


@Arek817: w ogóle jazda z rozłączonym napędem jest niebezpieczna, bo samochód jedzie siłą bezwładności, a kierowca może sobie co najwyżej kierownicą pomachać XD Przeciez jazda "na luzie" jest niewłaściwa na tak wielu levelach, że nawet szkoda wymieniać.
  • Odpowiedz
Plus auto na jałowym stawia mniejszy opór więc zużywamy "więcej" hamulców.


@MajorMichalek: no i zużywa bezsensownie paliwo, a samochód jedzie bezwładnie siłą rozpędu, kierowca nie ma kontroli nad prędkością.
  • Odpowiedz
@AnsuzSowilo: Dlaczego ignoranta? Niech sobie każdy jeździ jak chce byleby tak jak napisał @SnowFox każdy dotarł bezpiecznie do celu. Ja np bardzo ludźmi którzy nie wrzucają kierunkowskazu przy zjeździe z ronda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz