Wpis z mikrobloga

Tego co wymyslil te sniadanie w maku to nalezy pokazywac w zoo jak malpe. chce hamburgera i frytki a nie jakies gowno z jajkiem.
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@finchharold: ja nie mowie,ze cos zlego. tylko pamietam,ze kiedys jak sie szlo rano to byl tylko ten syf a zestawów dla ludzi juz nie :D teeraz juz chyba tak nie jest?
z tymi grubasami to tez chyba srednio, bo te sniadaniowe podejrzewam ze tez lekkimi posilkami nie są i mają furę kalorii :P czy się mylę?
  • Odpowiedz
chce hamburgera i frytki a nie jakies gowno z jajkiem.


@HK-Stelle: to idź sobie do Burger Kinga czy innej knajpy serwującej hamburgery i frytki, Też masz problem.

Takie podejście typu. JA CHCE I MI SIE NALEZY TO MACIE MI DAC!
  • Odpowiedz
@HK-Stelle pewnie jak kazdy dobrze wiesz czego sie spodziewać w maku rano, ale i tak tam chodzisz i za kazdym razem po tym jak zamowisz cos z oferty sniadaniowej narzekasz jaki to syf :D
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: uwielbiałem kiedyś kanapkę wieprzowina deluxe, później weszły te kajzerki i to już nie było to samo :/ Ale podwójna wieprzowa deluxe i tak jest najlepsza z oferty śniadaniowej.
  • Odpowiedz
  • 1
@HK-Stelle jak już wiem o tych śniadaniach to nie ma z tym problemu. Byłem w Wawie jak testowali tą ofertę i była tylko w jednym mieście w PL a miałem mega ochotę na BIG Maca a jego tam nie było, wtedy się w-------m.
  • Odpowiedz