Wpis z mikrobloga

Tego co wymyslil te sniadanie w maku to nalezy pokazywac w zoo jak malpe. chce hamburgera i frytki a nie jakies gowno z jajkiem.
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HK-Stelle: ja kiedyś trafiłem na ofertę śniadaniową na kacu. Z racji, że rzadko jadam w mcd, to przyjąłem założenie że skoro wołowina w Polsce jest droga, to lepsze jakościowo będzie coś z wieprzowiną. Zadawolony z siebie zamówiłem muffina z wieprzowiną, którego zmęczyłem w połowie, drugą wyrzucając do smietnika. Następnie pozbyłem się w trybie natychmiastowym, choć niezamierzonym, tej pierwszej połowy. Nigdy k---a więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@HK-Stelle: Wprowadzili to by się chwalić, że nie mają tylko syfu obiadowego a też śniadaniowy.
Nie wiem komu może smakować to sztuczne jajko z proszku w ofercie śniadaniowej.
Nie każdy też zaczyna dzień od 8 by o 10:30 jeszcze jeść śniadanie.
m0rgi - @HK-Stelle: Wprowadzili to by się chwalić, że nie mają tylko syfu obiadowego ...
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: Te oferty śniadaniowe są wzorowane na USA gdzie praktycznie nikt rano nie gotuje tylko wszyscy kupują śniadania w barach.

Tylko że McDonald próbuje wciskać to we wszystkich krajach w których operuje, nawet w tych w których nie na tradycji jedzenia śniadań w barze.
  • Odpowiedz
Te oferty śniadaniowe są wzorowane na USA gdzie praktycznie nikt rano nie gotuje tylko wszyscy kupują śniadania w barach.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: serio?

oni tam w ogole chyba inaczej zyją.oglądałem o Tesco, ktore chcialo wprowadzic sklepy w stanach ze zdrowym żywieniem, ponoc zly research rynku zrobili i poniesli olbrzymie straty..
oni tam rzadko robią zakupy,kupują sto baniaków mleka, pizzy a oni im chcieli dac jakies zdrowe kanapeczki
  • Odpowiedz
@stefan_banach: W Stanach popularne są bary śniadaniowe gdzie masz jakieś jaja, naleśniki, gofry, kanapki, ciasta, wafle, omlety, parówki i ze 20 innych rzeczy, zachodzisz i bierzesz na co masz ochotę zamiast bawić się w robienie śniadania w domu. Właśnie taka idea "śniadania na mieście" przyświecała McDonaldowi gdy wprowadził w Polsce ofertę śniadaniową.
  • Odpowiedz