Wpis z mikrobloga

Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapach. Rituals Roi D'orient, twór przypominający Dior Homme, Valentino Uomo Intense, tyle że jak dla mnie od tego drugiego lepszy. Razem z ziomkami byliśmy na dyskotece, pośród wszędobylskiego smrodu Invictusa, Boss Bottled, one milion ten skurczybyk był jak złoto, tylu komplementów jeszcze nigdy nie dostałem za zapach. Laska z wieczoru panienskiego "Boże czym ty pachniesz?" Powiedziałem że diorem bo i tak by nie skumała co to za marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Autentycznie czuć bylo, gdy obracało się wokół dziewczyn, że ciągnę je za nos. To była "stosunkowo" dobra noc ( ͡ ͜ʖ ͡) no mega wam polecam zamiast slodziakow, użyć do klubu właśnie coś w ten deseń, podziękujcie później ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy
mekekeke - Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapac...

źródło: comment_5UUyvCAQcA4ydK3k2tpNVIPJPfMEG0Ht.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sengl: dzięki Mirek. Odwiedzę dwie filie karstadt, jeśli będzie to łykamy wszystko. Jeśli się uda to jakiś Mirek będzie musiał to ode mnie wziac bo nie mam jak tego rozesłać do tylu ludzi bo jestem tylko na krótkie weekendy w pl, rozbiórkę robię już miesiąc chyba xd. Jakis Mirek z Gliwic tutaj jest chyba @MMM22
  • Odpowiedz