Wpis z mikrobloga

Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapach. Rituals Roi D'orient, twór przypominający Dior Homme, Valentino Uomo Intense, tyle że jak dla mnie od tego drugiego lepszy. Razem z ziomkami byliśmy na dyskotece, pośród wszędobylskiego smrodu Invictusa, Boss Bottled, one milion ten skurczybyk był jak złoto, tylu komplementów jeszcze nigdy nie dostałem za zapach. Laska z wieczoru panienskiego "Boże czym ty pachniesz?" Powiedziałem że diorem bo i tak by nie skumała co to za marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Autentycznie czuć bylo, gdy obracało się wokół dziewczyn, że ciągnę je za nos. To była "stosunkowo" dobra noc ( ͡ ͜ʖ ͡) no mega wam polecam zamiast slodziakow, użyć do klubu właśnie coś w ten deseń, podziękujcie później ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy
mekekeke - Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapac...

źródło: comment_5UUyvCAQcA4ydK3k2tpNVIPJPfMEG0Ht.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gracey: ja niestety nie pomogę, nie znam się zbytnio na damskich zapachach, ale rituals mają też damskie zapachy więc możesz sprawdzić na fragrantica.com i coś po butach Ci odpowiadających wybierzesz
  • Odpowiedz
@edenmar: nie wiem ile w oficjalnym sklepie rituals, chodziło mi o to, że nie opłaca się brać 10ml po 10jurkow, wtedy opłaca się 50 brać. No ale te 3,33€ za dyszke to jest mega cena
  • Odpowiedz
@mekekeke: No tak, co do tego to oczywiście zgoda. 10 ml/10 euro w ogóle nieopłacalne. Tylko zwracam uwagę, że do kupowania flakonów po 36 euro nie ma konieczności angażowania oficjalnego przedstawicielstwa w Karstadt :P
  • Odpowiedz
@edenmar: dokładnie, wtedy kto chce bierze oficjalnej polskiej stronki i git. No ale liczymy na to że jednak uda się z tą promką bo wtedy wychodzi 100ml za niecałe 140zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz