Wpis z mikrobloga

tl;dr ! Nie brałem nigdy sterydów. Wyszły mi w badaniach bardzo wysokie poziomy estradiolu, progesteronu, testosteronu i żelaza.
Panowie taka sytuacja. lvl 32. Zrobiłem z ciekawości parę miesięcy temu testy hormonalne i wyszło mi, że mam wyraźnie podwyższony estradiol, progesteron i testosteron. Badanie powtórzyłem i wyszło mi to samo. Byłem z tym u endokrynologa i mam wrażenie, że zostałem krótko mówiąc zbyty - na zasadzie hehehe taka moja uroda. Dodam, że odkąd pamiętam walczę z trądzikiem i nadmiernym tłuszczeniem - przeszedłem dwie terapie izotekiem, mam mniej pryszczy, ale nadal mnóstwo wągrów i łojotok - przykładowo strąki we włosach robią mi się już parę godzin po myciu nizoralem. Do tego mam budowę skinny fat. Więc wydaje mi się, że w końcu znalazłem przyczynę mojego problemu i jestem zdecydowany zbijać estrogeny na własną rękę. I teraz pytania:
1) Czym zbijać nadmiar estrogenów? Z tego co wyczytałem z forów dla sterydziarzy o wychodzeniu z cyklu i robieniu odbloku xD wydaje mi się, że najlepszy wyborem byłoby 0,25mg (1/4 tabletki) co 1-2 dzień Arimidex. Biorę tez pod uwagę Klomifen i Nolvadex
2) Skąd brać te przysmaki? Nie mam znajomości u bezkarkowych panów z siłki. Z zagranicy ze stron pokroju alldaychemist.com nie mogę zamawiać bo jestem na czarnej liście u celników z powodu sprowadzenia wcześniej podróbek i na bank moja przesyłka byłaby trzepana xD Strony pokroju sterydyonline.com są prawilne czy to wyjebki dla sebiksów?

Z góry dzięki z pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sterydy #hormony #mirkokoksy #mikrokoksy #endokrynologia #doping
JamJestHomoSapiens - tl;dr ! Nie brałem nigdy sterydów. Wyszły mi w badaniach bardzo ...

źródło: comment_oPwYgDkMd7Z6FCXjADPGXDWjDWDLe34l.jpg

Pobierz
  • 20
@JamJestHomoSapiens:

Jak nie masz pewności co do swojego lekarza to idź jeszcze do innego, żeby na to spojrzał. Jeżeli Ci powie, że to nic takiego to szukaj przyczyny co do swojej cery gdzie indziej. Endokrynologia to nie jest taka prosta sprawa i sam zostałem ostatnio wyjaśniony w gabinecie za "edukacje" w internecie. Podpowiedź, zakresy referencyjne nie uwzględniają indywidualnego wzrostu i wagi, a czasami prawidłowe wartości danych hormonów się przez to mogą
@bst: Jak pogorszy, to wtedy będę chociaż miał jakąś reakcję zwrotną organizmu i będę wiedział czy dobrze kombinuję. Mam 17% bf - ciężko powiedzieć, żebym był grubasem. Zresztą byłem znacznie chudszy i nie widziałem wtedy poprawy stanu skóry.