Wpis z mikrobloga

@no_clue: Ostatnio oglądam zaufanego koksa na Youtube, który nawet radzi aby nie pić octu podczas postu który ma 1kcal w porcji, także, nie wiem grzeczny jestem, słucham się mądrzejszego ;)
@no_clue: ogarniam sam diete, jeśli powiedziałby mi żebym zjadł kupę, to musielibyśmy być bardzo blisko w jakichś kontaktach zuo-seksualnych ale nie jesteśmy xD
Thomas DeLauer dobry jest, zna się na rzeczy, w sumie to może poszukam informacji na temat wywalania z postu ile można zjeść czy nie można nic - chociaż pewnie z perspektywy badań naukowych nie ma takich badań. Ogarniam sam dietę, jedyny problem jaki mam, to nie wiem jaki
@Mr_Cartmanez: ale on mówi tylko to, że tłuszcz raz uwolniony może wrócić spowrotem tam gdzie był wcześniej. Pomylił się z jednym słowem na określenie lipolysis. Nie wiem sam, no pomylił się prawda. W takim razie, rozumiem, że trzeba obcinać kalorie żeby zrzucić tłuszcz podczas if, żeby organizm nie mógł spalić więcej węglowodanów później kompensując straty w tłuszczu ? Co robić? jestem skinny fat i mnie to mega #!$%@?
@1jeden11: tak, kupić aeropress, dobra kawę i pić dobra czarną, każdy kto musi dodawać mleka do kawy robi to bo pije pomyje i jakieś szczyny i musi zabić ich smak.
U mnie w robocie od mojej kadencji stoi ekspres i nikt już nie piję pomyj z mlekiem.
@Skogyr: #!$%@?ć aeropress! kawa musi być filtrowana, inaczej podwyższa cholesterol (swoją drogą czy to dobrze czy źle...już nie wiem) Kupiłem zaparzacz do kawy dripper i będę sobie przez niego parzył kawę. Możesz polecić jakąś dobrą kawę mieloną w normalnej cenie?
@1jeden11: jak aeropress filtruje i zaparza kawę pod nieco wyższym niż atmosferyczne, dzięki czemu masz pełniejszy smak i zero fusów, co do cholesterolu nie słyszałem.

Segrafredo espresso casa czarna
Lavazza czerwona qualita Rosa
Kimbo złota, czerwona na pewno i jescze jedna chyba granatowa była ok

Ja Tera obecnie te dwie pije Kimbo złota i czarna Segrafredo , a raz na czas z małej palarni sobie biorę 2-3kg

Unikaj Lavazza czarna, złota,
OK dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°), to rozumiem że Segrafredo espresso casa czarna albo Lavazza czerwona qualita Rosa ?
a czemu pijesz tak na zmianę? mocno się różnią smakiem?
Łap tutaj link o badaniu o którym mwspominałem, są też dyskusje w necie o tym badaniu jak chcesz więcej poczytać
@1jeden11: tak czy siak aeropress ma filtr i zaparzanie trwa krótko. Jedynie czytałem że długie gorące patrzenie bez filtracji powoduje wydzielanie różnych szkodliwych związków, krótkie z filtracja to samo zdrowie, idę sobie zrobić małą czarna aż :)

Różnią się na tyle, że warto zmieniać, żeby sie nie znudziło. To są kawy dla osób których kwasiur z kawy cofa, za to nie marudzą o lekką gorycz, segafredo ma robuste, więc czuć ziemią,