Wpis z mikrobloga

@Mr_Cartmanez: ja to tak widzę, że pozbywam się glikogenu ćwicząc, pijąc kawę na pusty żołądek i wtedy spalam tłuszcz poszcząc, później mam okno jedzeniowe po którym organizm zaczyna trawić i odkładać kalorie. Wymyśliłem sobie if teraz i na sto procent będę próbował poznać ten styl jedzenia, mam to kilka fajnych plusów dla mnie. Tylko też kilka wątpliwości na ten moment
@Mr_Cartmanez: no to z taką wagą ciężej rzeczywiście. próbuję jeść same high density food jak orzechy, masło orzechowe, jaja, banany, tuńczyk, serek wiejski itp trochę łatwiej, plus pełnoziarnisty chleb itp czasami dopychałem oliwą z oliwek 5 łyżek, ale chyba tak nie mogę
@Skogyr: jestem skinny fat, to najgorsza możliwa budowa ciała, tonący się brzytwy chwyta. Przecież nie będę robił zwykłej redukcji jak jestem na granicy niedożywienia. Ciężka sytuacja, musiałbym spalić bardzo dużo tłuszczu i mięsni i później się powoli z tego wygrzebywać
@1jeden11: no to ci odpisuje, jedynym czynnikiem który stanowi o spalaniu tłuszczu jest deficyt kaloryczny, a nie jakieś magiczne ify i głupia wiara w to, że w ciągu doby raz spalasz tłuszcz a raz Budujesz mięśnie.
Ludzie mają problem, bo takie coś brzmi zbyt łatwo, lepiej szukać skomplikowanych metod, magicznych grali, czy chorób niż jeść mniej ruszać się więcej.
@1jeden11: Nie jesteś na granicy niedożywienia bo przy tej wadze jesteś mniej więcej na zerowym bilansie energetycznym, a skinny fat wynika z braku wyraźnej masy mięśniowej w stosunku do tłuszczu, także albo zredukuj albo rób masę na małej nadwyżce
@Skogyr: @Mr_Cartmanez: chyba sppróbuję robić masę na małej nadwyżce, gdyby wszystko się spaliło to będę liczył na palenie tłuszczu i glikogenu po prostu, głodówka sama w sobie jest bardzo zdrowa, dlatego zostanę przy tym sposobie, chyba nie ma niczego bardziej zdrowego niż głodówa!
@Skogyr: nie wiem, jest kilka badań w których podają dane, jakoby grupa w której był if wdrożony i jedli 125% kalorii zapotrzebowania dziennego chudła tyle samo jak grupa z obniżoną kalorycznością diety ale normalną w sensie 4 posiłki
@1jeden11: ja nie mówię, że if jest #!$%@? bo sam go stosowałem, ale już nie przesadzaj z tą głodówka, bo brzmisz jakbyś się osluchal jakiegoś szarlatana. Ze względu na SAA to strata towaru, chociaż na mostkach go używam. Piszę tylko, że na albo jesteś na nadwyżce albo na ujemnym bilansie, albo Redukujesz tłuszcz albo Budujesz tkusCz i mięśnie. Na ifie nie licz na przyrosty mięsa za to będąc w nadwyżce na
@Skogyr: no tak, ale taki posiłek wydalasz po 12 godzinach i z czego później czerpiesz energie? zapasy glikogenu są ograniczone zostaje wtedy tłuszcz, dobrze myślę?

Co do tych badań no nie wiem, już się natknąłem na któryś z kolei filmik w którym opisują takie wyniki w badaniach. W sensie takie np. że ludzie tracą więcej tłuszczu a mniej mięśni na if a na zwykłym ujemnym bilansie kalorycznym więcej mięśni i tłuszczu
@1jeden11: Wiele jest badań "naukowych", które mają zwyczajnie #!$%@?ą metodologię i nie ma co się nimi sugerować, tym bardziej jeśli są wybiórczo interpretowane jak powyżej Ci pokazałem. Nie wiem skąd pomysł, że po 12h wyczerpiesz zapasy glikogenu, to wszystko zależy od tego ile spożywasz węgli i aktywności