Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po miesiącu z escitalopramem 20mg oprócz skutków ubocznych (rozkojarzenie 4h po zażyciu, suchość w ustach i brak libido) zero poprawy.
Dać sobie z tym spokój, czy może się pojawić jeszcze jakiś bardziej widoczny efekt? Jedyny plus to wyrównanie nastroju, ale oczekiwałem trochę więcej, że będę jakis taki pogodny, że będę miał bardziej optymistyczne nastawienie, czy to tak nie działa?

#psychiatria #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym poczekała, chyba że jesteś niecierpliwy, wtedy można sprobować wymienić na coś innego. Nie zawsze udaje się od razu "wstrzelić" z lekiem oraz dawką, czasami to kwestia kilku prób. To, że u jednej osoby zadział idealnie jeden lek, to nie znaczy, że sprawdzi się u innej. Jesteśmy różni.
Ja też brałam esci 20 mg było bardzo dobrze, ale niestety nie chodziłam na terapię no i po odstawieniu najgorszy czas w moim życiu, na tyle zły że esci ponownie nie zadziałało i wenla dopiero pomogła. No i teraz co tydzień na terapię, ciężko pracuje nad sobą. Zobaczymy jak bedzie.
A tobie polecam poczekac. Rzeczywiście esci to może nawet 3 ma się rozkręcać. Też pamiętam że na początku to widziałam same skutki