Wpis z mikrobloga

  • 0
@kary_nalesniczek ale Twok maz zdradzajac Ciebie w wyniku czego dochodzi do rozpadu małżeństwa traci dokladnie to samo x lat zycia. Tez mu sie nalezy odszkodowanie? Chcacemu nie dzieje sie krzywda, jeseli ktos sie godzi na takie warunki to nic mi do tego.
  • Odpowiedz
@md23: Już widzę jak sąd orzeka rozwód z winy żony bo ta nie była dobra, zestarzała się i biedny mąż musiał zaspokoić swoje żądze u młodszej koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem że jak żona/dziewczyna cię zdradzi to będziesz obwiniał siebie, że nie byłeś dla niej wystarczająco pociągający?
  • Odpowiedz
  • 0
@kary_nalesniczek co zrobic ze sady rodzinne to miejsce zdominowane przez kobiety i wyroki sa niemal zawsze na korzyść kobiet.

Takiego wyroku nie bedzie, niemniej jednak rozchodzi sie o to, ze najczesciej wina za rozklad pozycia nie jest jednoznaczna. Dalej, takie postanowienie moze niejako przyspieszyc rozwód, bo jedna ze stron niezadowolona ze zwiazku obawiajac sie kary, nie bedzie wahać sie aby skierowac do sadu pozew rozwodowy.
  • Odpowiedz
@ripleyx: xdddddddd Intercyza określa że facet widzi swoją kobietę jako materialistka? Coo? Zresztą jak kocha i chce być z facetem a nie jego hajsem to co jej to przeszkadza? On zapracował na większe pieniądze to ma wirksze, ona na mniejsze więc ma mniejsze. Idź do sąsiada i powiedz że skoro ma więcej to niech się podzieli. Jak ja nie trawie ludzi typu DEJ wrrr
  • Odpowiedz
  • 5
@nini e tam #!$%@?. Jak brałem ślub zarabialem 3 razy tyle co moja obecna żona. Od 4 lat nie pracuje bo dziecko i nie mam problemu z tym że tylko ja zarabiam. To sie nazywa zwiazek, zaufanie i miłość ale 13 letnie wykopki tego nie zrozumieją
  • Odpowiedz
Mam z żona intercyzę i tez trzy konta. Po jednym które każde z nas miało zanim się poznaliśmy i jedno wspólne na które wpływa tylko moja pensja bo takie były warunki kredytu mieszkaniowego. Jednak pieniedzy sobie nie wydzielamy. O ile laska z tego wątku faktycznie ma ból dupy ze mniej zarabia i musi się dzielić to już nie rozumiem systemu wpłacania na jedno konto kasy na wspólne życie a resztę każdy wydaje
  • Odpowiedz
@nini: Kobiety w pigułce. tylko o sobie myślą, dla własnych korzyści, zero szacunku i uczucia do drugiej strony.
Ja to o intercyzę wnosić nie będę jak będzie mi dane kiedyś wziąć ślub, zgodziłbym się jakby to kobieta wnioskowała. Ale mam taki plan, że będąc w małżeństwie, jakbym zmieniał np auto. To dogadałbym się z kumplem żeby on kupił, na niego umowa, i od razu piszemy drugi papier gdzie on mi
  • Odpowiedz