Wpis z mikrobloga

@Ignacy_Patzer pewnie masz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie należę do osób które po jednym złym doświadczeniu z kims generalizuja całe spoleczenstwo pod kątem zła. Upodobnila bym się wtedy tylko do ludzi których raczej staram się unikać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) no ale ostrożności nigdy nie za wiele :)
  • Odpowiedz
@effzet: czy nie masz żadnych fajnych wspomnień z nią? Jak ona na to zareagowała i czy się jej wiedzie? Na czym polegało to wasze niedopasowanie?
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi: Szanuje mega, propsiki! Po co wybrać kogokolwiek, fajnie jakby to miało ręce i nogi. Ja usłyszałem np że nie czuła się bezpiecznie i mi nie ufała, ale to powiedziała po słowach "nie kocham Cię" więc w sumie potem mogła mówić cokolwiek, po co w wieku 25 lat być w stanie rozmawiać o swoich uczuciach i potrzebach cnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: wspomnienia fajne są oczywiście, ale patrząc na całokształt to dobrze się stało
Z początku była rozpacz, potem wrogość, potem jakieś przyjacielskie podejścia, koniec końców poblokowalem ją wszędzie i ucialem kontakt aż do dziś, żeby ruszyć dalej, wyprowadziłem się do innego miasta itp
O niedopasowaniu nie chce pisac zbyt wiele, bo to dosc osobiste rzeczy, ale ogolne spojrzenie na zycie, ja bylem bardzo towarzyski ona wrecz przeciwnie, ja mam rozne pasje
  • Odpowiedz