Wpis z mikrobloga

@taki_tam_ktos: to dobrze. Mnie paczka starych kumpli jeszcze z czasów „beztroski” przyjęli. Rodzina dała mi tez wsparcie co pomogło mi w jakiś sposób się ogarnąć i ludzie o których powyżej pisałem.
Ogólnie piszesz jak bystry, w porządku i spoko „łeb” - także wiem ze ogarniesz
  • Odpowiedz
@Kiszney: i to był jedyny powód? Nie próbowaliście tego ratować? Po prostu jednego dnia oboje powiedzieliście że to koniec? Czy jednak jedna strona walczyła o ten ,wiazek?
  • Odpowiedz
@jmuhha: widziałem ze spędza bardzo dużo czasu ma telefonie, było mnóstwo różnych znaków, wyłączyła notyfikacje w Whatsuppie, dziwnie się zachowywała, w lozku oziębłość, wiec w końcu podejrzalem jej kod i odblokowałem go w nocy. Student z Niemiec pochodzenia arabskiego, gdzieś ją na Instagramie wyczaił, urabiał miesiącami czy z rok nawet, typowo. Przyznam szczerze ze jak zobaczyłem ich rozmowy to jakbym wpadł do wanny z lodem. Jeszcze 2-3 dni wcześniej pytałem jej
  • Odpowiedz
@jmuhha: może nie rozwód, ale zerwałem zaręczyny po prawie 7 latach
bardzo burzliwy związek od 18-19 roku życia, byliśmy niedopasowani, wypaleni od dłuższego czasu, mimo to ze strachu przed samotnością brakowało mi jaj, żeby to zakończyć
w końcu się przemogłem i chociaż okres maj-grudzień 2018 był zajebiście ciężki, tak 2019 do tej pory jest najlepszym rokiem w moim życiu
wyprowadziłem się do większego miasta, znalazłem fajną pracę, wspaniałą kobietę, zaczynam nowe
  • Odpowiedz
@majkkali ja nie twierdzę że każda osoba tu to psychol po prostu miałam to nieszczęście poznać ciemną stronę wypoku.. wybacz ale po ostatnim pisaniu z kims na pw mam taką nauczkę ze do końca mojego bytu na tym portalu raczej nie będę z nikim pisać o swoich problemach i życiu na pw))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz