Wpis z mikrobloga

jak ktoś prowadzi podwójne życie popada w alkoholizm i uzależnienie od gier bo mu się już w głowie od klamst #!$%@? a na koniec staje się morderca drogowym to chyba ciezko się nie rozwiesc


@88chaos-STAR: oh, wow
  • Odpowiedz
jak ktoś prowadzi podwójne życie popada w alkoholizm i uzależnienie od gier bo mu się już w głowie od klamst #!$%@? a na koniec staje się morderca drogowym to chyba ciezko się nie rozwiesc


@88chaos-STAR: A co zrobił partner?
  • Odpowiedz
@jmuhha: bolec na boku byl glownym powodem, byly jeszcze kwestie nie dogadanmia sie, ja wracajac po pracy musialem zawsze cos zrobic bo co to za facet ktory nie przybija desek do plotu bez sensu czy nie dokreca dzialajacego kranu #pdk (mielismy mieszkanie) Byla zona oczywiscie dzien przed wyczyscila moja karte kredytowa. Po rozstaniu nie placila abonamentu za tel ktory jej wzialem na abonament i w pewnym momencie dostalem pismo z windykacji
  • Odpowiedz
@jmuhha ja mialem swoja pracę( wtedy stanowisko kierownicze, dużo jazdy samochodem) od 8 do 21, ona w policji, na 3 zmiany wiec mijalismy sie często. Wspólne łóżko tylko do spania. To wystarczy.
  • Odpowiedz