Wpis z mikrobloga

@anszua: ten ostatni to na pewno z Polskiego lotniska? Moja, co prawda aliexpress standard shipping też coś długo idzie bo już 2tyg. Strzelam że to przez braki kadrowe na poczcie.
  • Odpowiedz
@black_fort: na to wychodzi, wiele osob zamawiajacych po 10 lipca dostalo juz swoje paczki, moja zamowiona 9 lipca jest na takim samym statusie jak twoj od 14 lipca na lotnisku. Gearbest ma wywalone wysylaja swoje standardowe maile z automatu ;/
  • Odpowiedz
@dicklaurent: @anszua @Rumuncajz: @Hatam @ninjass @gokussj @Qkret @mepps @AXYZE
szkoda że @GearBest_Polska umywa rączki i nie chce nam pomóc.. jest nas naprawdę wiele osób na samym tylko mirko kilku,a nie mówiąc ile w Polsce i w innych krajach osób nie dostało paczek zamówionych PRZED 10 lipca i wysłanych priorityline przez DPD bo tylko te paczki zniknęły. NIKT nie wykazuje odrobiny dobrej woli żeby nam pomóc... mam już dość wiadomości z
  • Odpowiedz
@black_fort: a tak w sumie co oni Ci mają pomóc bo nie do końca czaje ? Ma ktoś od nich osobiście ruszyć z Chin i dostarczyć Ci paczkę ? Pretensje powinieneś mieć do DPD czy tam DHL.
Na alleegro jak kupujesz i np przez pocztę paczka idzie dłużej to też masz pretensje do sprzedawcy ?
  • Odpowiedz
@gokussj: wiesz jak ma pomóc? chociażby zapytać się ich co tam się odpierdziela, bo nam wysyłają tylko formułki z automatu a im pewnie napisaliby prawdę! ot taka subtelna różnica. sprawa jest gruba a wszyscy mają to w dupie. po raz kolejny napiszę tu nie chodzi o to że paczka idzie dłużej ,tylko że w ogóle nie idzie
  • Odpowiedz
@black_fort: o moja paczka właśnie dotarła do Niemiec a ostatni status miałem : "Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport." i nic więcej, pewnie zaraz wasze też dotrą
  • Odpowiedz
@black_fort: o moja paczka właśnie dotarła do Niemiec a ostatni status miałem : "Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport." i nic więcej, pewnie zaraz wasze też dotrą


@gokussj: Wkleisz, zalinkujesz tracking?
  • Odpowiedz
  • 1
@black_fort chyba trzeba założyć jakąś grupę wsparcia dla tych, którzy zamówili paczki w czerwcu lub na początku lipca ;) już nie mogę się doczekać jak dam gearbest 1.0 i usunę konto
  • Odpowiedz
@sowacx: tak jak myślałem dokopałem się do jego wpisu gdzie wyraźnie pisze ten gokussj ze jemu od 18 lipca siedzi to nie wiem po co pisze tu gdzie chodzi o zamówienia z 9 widać niektórzy nie czytają co jest w temacie tylko bezsensu piszą i wkurzają innych
  • Odpowiedz