Wpis z mikrobloga

Bank #pekao S.A. mocno rozpycha się na rynku. Najpierw poszedł na wojnę z Revolutem, oferując Kartę Rewolucyjną, a teraz podwaja premię za założenie konta (na wzór zachodnich banków). Tym razem na start do zdobycia jest 200 zł premii okraszone przyzwoitym kontem oszczędnościowym na 3% w skali roku (do 30.000 zł) z gwarancją przez okres 6 miesięcy. Oprócz tego za każdego dzieciaka otrzymacie 50 zł premii extra oraz dodatkowe 3% na rachunku oszczędnościowym (do 3000 zł).

Konto można założyć...przez selfie. Mówiąc bardziej profesjonalnie poprzez biometrię. Konto i karta są darmowe jeśli zapewnicie wpływy na 500 zł miesięcznie i wykonacie 1 płatność kartą na dowolną kwotę. Wpłaty w oddziale też są za free. A wiadomo, oddziałów Pekao ma naprawdę sporo.

Szczegółowa analiza promocji u mnie na blogu.

#banki #majozaduzopiniendzy #pieniadze #bank #promocja #promocje #konkurs #zarabianie #lokata #oszczedzanie #oszczednosci #bankowosc #kontobankowe #jakdorobic #okazja #okazje #lokaty #bankomat #revolut
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kok_fin: wypłaty zagramanico też za friko bez limitów? Bo jedne źródła mówią, że 5zł, inne, że już dają to w pakiecie. Jeśli dają w pakiecie to generalnie to konto bije na łeb Revoluta w kwestii płatności zagranicznych.

Się boom zrobił na te karty z dobrym przewalutowaniem. A jak jeszcze kilka lat temu mówiłem ludziom, że płacę za granicą zwykłą polską debetówką to się w głowę pukali i mówili, że liczyć
  • Odpowiedz
@Krupier: bo trzeba się w to wgłębić. Moje źródło to zapewnia :)

2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez
  • Odpowiedz
@kok_fin: Wspaniale... a jak coś będzie nie tak z hasłem, konto się zablokuje czy coś, a będziecie na wakacjach w innym mieście lub co gorsza kraju to zapraszam do oddziału macierzystego :)) Nic załatwicie w innym oddziale, nawet polskim, ani na infolinii...
  • Odpowiedz
@Dpdp: przypadek o którym mówię miał mój tata jakieś 4 lata temu gdy w Zakopanem chciał się zalogować i pomylił hasło, a ponieważ polityka bezpieczeństwa działała wtedy tak, że ileś razy blednie hasło podane i blokada konta, to zadzwonił na infolinie a oni podali, że musi się udać do macierzystego oddziału który „ma jego dokumenty”. Upewnił się i poszedł do oddziału w Zakopanem i to samo usłyszał. Finalnie efekt był
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie chodzi o to, że zablokowali konto tylko o to, że nie da się w żaden sposób odblokować na infolinii ani nawet w oddziale za okazaniem dowodu, tylko trzeba jechać do oddziału „macierzystego”... czytaj ze zrozumieniem proszę
  • Odpowiedz
Konto można założyć...przez selfie. Mówiąc bardziej profesjonalnie poprzez biometrię.


@kok_fin: Szkoda, że po takim zakładaniu konto ma niskie limity dzienne i miesięczne, które można zmienić na sensowne dopiero po wizycie w banku.
  • Odpowiedz
Bank #pekao S.A. mocno rozpycha się na rynku. Najpierw poszedł na wojnę z Revolutem, oferując Kartę Rewolucyjną


@kok_fin: akurat bank pekao sa oferuje te same warunki od ok 5 lat, jednak dopiero ostatnio zaczeli robic marketing jak sie zorientowali ze to co oni juz kiedys oferowali jest pozadane
  • Odpowiedz
@rtg_: nie do końca. Tamtejszy produkt to karta wielowalutowa, wymagająca kont walutowych. Karta Rewolucyjna ich nie wymaga, tylko ściąga kasę z konta w PLN. W dodatku dołożyli bankomaty zagraniczne za friko.
  • Odpowiedz