Wpis z mikrobloga

Moje uszanowanie, Mirencjo () Dzisiaj omawiam temat o który pytaliście mnie często i gęsto od początku powstania kanału, czyli jak poprawnie zachować się przy kontroli pojazdu. Zapraszanko i oczywiście zachęcam do pytania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#panbagieta #policja #ciekawostki #pracbaza #ama
Sierzant_Bagieta - Moje uszanowanie, Mirencjo (。◕‿‿◕。) Dzisiaj omawiam temat o który ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maro88z mandatu nie ma jak na razie, przy wypadku może być powołany biegły który ocenia stan pojazdu jeżeli jest dobry nie ma podstaw obwiniać mnie za brak przeglądu
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: no dobra, ale jaka jest świadomość wśród funkcjonariuszy? Gdy przyszedłem do kmp umówić się z dzielnicowym na wywiad, dyspozytor zrobił oczy bo myślał że o czarny proch chodzi. Robił wrażenie jakby nie wiedział że można mieć celulozę. Drugie pytanie, sprawdzałbyś numery przy rutynie? Chciałbyś wtedy ewentualnie do b--ń do ręki? Teoretycznie posiadacz wcale nie musi dać do ręki - ma okazać. Ja nie mam kija w dupie i mój
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: A czy to prawda co czasami na Wykopie mówią, że bagiety nie mają prawa zatrzymać kogoś bezpodstawnie? Już parę razy mnie zatrzymano w nocy tak po prostu żeby mnie sprawdzić a przy okazji gaśnice, trójkąt itp.
  • Odpowiedz