Wpis z mikrobloga

@gaaraddz: Jakoś specjalnie z kaloriami się nie ograniczam ale trudno powiedzieć. Nie ważna droga, ważny wynik xD. Jak próbowałem po prostu MŻ to efektów nie było. A keto sama w sobie mi pasuje, nie na zasadzie że się zmuszam więc kolejny plus.
@LubieKiedy: 102 przy 165cm xD. Ale już kiedyś było więcej, okolice 105. Planuje zejść do 70.
@elczupadupa:

u mnie od 17 czerwca full keto 2500kcal 70% tłuszcz, 20% białko, 10% wegli (63gramy) i #!$%@? waga w miejscu. (bez ćwiczeń) 74kg 185cm


Ale w tym zdaniu jest dziwnych rzeczy napisanych. Pierwsze primo 63g węgli to nie keto, ogranicz do 30. Drugie primo, 2500kcal przy tej wadze i braku ćwiczeń to pewnie nie ma deficytu. Trzecie primo, 74kg i 185cm to chudy jesteś tak, że zaraz znikniesz. Jak chcesz
Zazdro że tyle bez czitowania wytrzymałeś


@ElCiesiel: Cheat był dosłownie kilka dni temu więc prawie trzy miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale i tak tylko pizza wpadła, do słodkiego mnie w ogóle nie ciągnie :)
@chixi: gościu pisze, że nie ćwiczy (więc raczej nie przepala) i z jego posta wynikało, że od samego początku ładuje te 63g dziennie, więc wątpię, żeby się w ogóle zaadoptował. Wedle wszystkiego co wiem taka podaż węgli to po adaptacji albo jak ktoś ćwiczy.¯\_(ツ)_/¯