Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: @Julciak: a to niestety was rozczaruję - pomimo, że karta kibica nie jest obowiązkowa do zakupu biletu i wejścia na mecz to niektóre kluby wciąż ją mają i wymagają - ostatnio byłem na ŁKSie w Łodzi - wymagali wyrobić kartę za 10zł, rok temu byłem na Pogoni w Szczecinie i sytuacja była podobna (nie wiem jak jest teraz, więc zawołam @portowiec - niech się wypowie)

Na
  • Odpowiedz
@Julciak: kartami kibica się przechwalają czy karnetami? jeszcze tylko 3 stadiony i wszystkie boiska ekstraklasowe będą zamknięte (pomimo, że nie wszystkie są na tagu #turystykastadionowa ale wszystko przyjdzie z czasem). Nie zawsze na stronie jest czytelnym, dużym drukiem napisane, że musisz zapłacić dodatkowo za kartę. Czasem jest informacja, że jak kupujesz przez internet to po bilet tak czy siak musisz się zgłosić do okienka kasowego, a tam -
  • Odpowiedz
  • 0
@Maciek5000 ja chodzę na Jage u nas karta kibica nie jest wymagana ( sam ja mam bo jestem karnetowiczem, szybciej wchodzę, przykaldam do czytnika i tyle) u nas się wchodzi z biletem + dowód/ legitymacja studencka jeżeli masz zniżkę i tyle
  • Odpowiedz
@CzysteWroclawskiePowietrze: @Maciek5000: W Szczecinie dalej wymagana jest karta kibica do zakupu biletu jak i przejścia przez kołowrotki, gdzie żeby wejść musisz przyłożyć kartę kibica do czytnika. Bilety i karnety nabijane są na karte kibica, nie są sprzedawane w ogóle w formie papierowej. Zmienić ma się to jak skończą budować stadion. Teraz przy wyrobieniu karty trzeba od razu kupić bilet na mecz, kiedyś można było wyrobić samą kartę, ale
  • Odpowiedz