Wpis z mikrobloga

#!$%@? co za #!$%@? akcja. Moj #rower zostal skradziony z mojej kamienicy 2 tygodnie temu (w budynku sa tylko 3 mieszkania). Przed chwila wracam do domu i moj rower (zmieniona rama) stoi w tym samym miejscu, w ktorym go skradziono. Wiec go wzialem i zanioslem do swojego mieszkania. Chcialem sie wrocic po zamek i tylko slysze na klatce wiele krzyki wielu osob, panike. Jestem pewien, ze ktokolwiek ukradl moj rower, wiec gdzie on sie stracil. Sa swiadkowie z obu mieszkan. W sensie, nie #!$%@? sie i wzialem ten rower. Dodam, ze w pozostalych mieszkaniach mieszka #!$%@? patola. Teraz serce mi lomocze i boje sie wyjsc z domu, bo mnie ktos #!$%@? zamorduje XD
#patologia #problem
  • 31
@suseu: nie, inna.
@Blahblahaa: byl bardzo charakterystyczny. Kola byly pomalowane na jaskrawozielono. Siodelko mialo plame w konkretnym miejscu. Te same wlepy na kolach tez. kierownica ten sam ksztalt miala z tym, ze sciagnieto obudowe na nia.
@Megawonsz_dziewienc: nie byl zarejestrowany. W sensie, ja go kupilem od kumpla 2 lata temu i nie mam zadnych numerow, ani papierow. Zaufaj mi, jestem na 100% pewien, ze to moj. Tylko rama inna
@thymotka: troche ciezko tak sie nie przejmowac xd jeszcze mi wszyscy mowia, ze zle zrobilem, a mna po prostu emocje targnely. Poza tym grac badassa moge do pewnego momentu, ale pietro nizej mieszka z 5 napakowanych dresow, wychodzi na to, ze im #!$%@? ten moj rower XD
@suseu: jestem w stanie poznac swoj rower. Wszystkie czesci sie idealnie zgadzaly procz ramy. No sorry, ale wystarczylo mi to, zeby se go zawlaszczyc tak jak ten typ zawlaszczyl moj. Z reszta ciagle ma moja rame, ktora byla o wiele drozsza niz ta, ktora ja zajumalem.
@Ramboski: możesz też oddać karkom swój rower, przeprosić, kupić nowy i modlić się, żeby znowu cię nie okradli.
serio, nie wiem co lepszego mogłeś zrobić.
bez papierów nie możesz pójść z tym na policję?
@Ramboski: wciaż możesz zrobić obie rzeczy. jest rumor na klatce? wyjdż, graj badassa, zapytaj o co chodzi, a jak zaczną ujadać, że ukradłeś rower wytłumacz jak to wygląda z twojej perspektywy. mirku, nie masz inne opcji chyba niż skonfrontować się z tą sytuacją.
@thymotka: moge uciec do Meksyku. bede sie stad wyprowadzal raczej koncem wrzesnia. Tak czy siak ja tych ludzi nie widuje, bo pracuje wieczorami, w nocy wracam do domu wiec jest duza szansa, ze nie dojdzie do konfrontacji
@Matpiotr: te rowery. Firma No Logo robi strasznie charakterystyczne rowery. Np. moj byl caly zielony (taka oczojebna zielen)