Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteś smutny, masz wyrzuty sumienia, że twoje życie stoi w miejscu i nie rozwija się w żaden sposób, pomyśl o Niekrytym Krytyku, któremu właśnie stuknęło 10 lat kanału na YT - cała dekada siedzenia w schowku na miotły i nagrywania bezbeckich sucharów w trakcie oglądania Trudnych Spraw #heheszki #polskiyoutube #youtube #gownowpis
źródło: comment_ES9E8ce1DZ7NaGm9lr4MN7peLyOAVrG9.jpg
  • 71
@leftfinger: zajrzałem na jego kanał i o ile z tego co słyszałem to raczej jakoś kupa, to liczba subskrybentów i wyświetleń filmów jest bardzo duża, pewnie ma z tego spory hajs, szczególnie że dzięki kanałowi ma inne dochody, bez niego np. nie sprzedałby tylu książek, w ogóle by ich nie napisał.
Ja nawet o tym gościu nie słyszałem, ale ogólnie polskie kanały na YouTube to w większości dosyć niski poziom mają :)
@leftfinger: Nie oglądam go. Jedynie raz na ruski rok jak mi się jego filmik w polecanych wyświetli to sprawdzę co u niego słychać. Nigdy nie oglądałem go nałogowo, ale go szanuję. Ma własną niszę na YT, której się trzyma od lat. Robi sobie wszystko po swojemu na kanale w swoim tempie i trzyma się z dala od wszelkiej maści wojenek czy dram. Nikomu nie próbował zachodzić za skórę. Jego kanał ciągle
po komentarzach widać co sie dla pokolenia youtuba liczy tylko suby lajki i inne cyfrowe gówna , #!$%@? tam w inteligencje , wyksztalcenie , rozwoj zawodowy ,lajki wincy lajkóf inaczej beka cie niema xD
Jak dorośniecie to czekają was takie depresje ,i samobójstwa bo nic w zyciu nie osiagneliscie
Ja tam go dalej lubię bo:
-Jego kontent się nie zmienia.
- Nie bierze udziału w sztucznych dramach żeby tylko podbić wyświetlenia.
- Nie tapla się w basenie z gówna a w następnym odcinku zrobimy pranka na dziadku
- Nie łączy się z innymi youtuberami
- #dariusz