Wpis z mikrobloga

@ethics: zgadzam się w niemalże całej rozciągłości. Ponadto biorąc pod uwagę liczbę codziennie zachlanych małolatów w Polsce, proponuję całkiem zdelegalizować ten kraj. Możemy poddać się np. Niemcom, gospodarka w dłuższym okresie zyska, ale statystyka zachlanych małolatów spadnie natychmiastowo, bo tam można pić piwo i wino od 16 roku życia, a pod opieką to i wcześniej. I szybciej niż my w pełni zalegalizują zioło, więc narkomania również spadnie.
@ethics: Jak na meczu ktos krzyknie "kurcze" albo petarde odpali to nagonka jacy to kibole zli i wogole zdelegalizowac pilke. Ale jak na woodstocku imprezie na 300k wiary z alkoholem i narkotykami chca zrobic impreze podwyzszonego ryzyka to hurr durrr PiS zabiera wolnosc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ethics: Z mojego doswiadczenia - kiedyś na woodstocku poznałem bardzo sympatyczną parę gejów i ich 5-cio letniego synka. Mieli cudowne poczucie humoru, spali razem w namiocie obok mojego. Pewnego razu chcieli się ruchać i poprosili żebym zabrał Pawełka na spacer - poszliśmy na koncert Behemota, niestety stałem przy barierkach z małym na barkach i dostałem potężną dawkę gazu musztardowego. Broniłbym się, ale po tabletkach z marichuaną miałem zwiotczałe mięśnie. Jak się