Wpis z mikrobloga

Pomocy dziś stanąłem autem w bramie budowy i nie zauważyłem tego xD Ten wjazd był z takich z takich samych blach jak płot tej budowy, był zamknięty żadnego hałasu ciecia ani nic nie było widać od razu... Owszem mieli tabliczkę na zewnątrz ale nie zauważyłem. Bo to taki wjazd z dupy na chodniku zrobiony... Nie domyśliłem się jutro mogę zdjęcia zrobić tego miejsca. Do rzeczy

Czy jest szansa że pokryje koszta ciężarówek co niby na budowę nie wyjechały przeze mnie? Bo ochroniarz wyszedł jak się wróciłem i gadał że zdjęcia zrobili i niby były dwie dostawy i będę bulić xD Na aucie miałem dwie kartki wyłożone za wycieczki że parkuje jak ślepy coś takiego xD Auto całe i opony też. Bagiet ani straży miejskiej na miejscu był brak. Chyba że ciec ściemniał. #kiciochpyta #prawo #motoryzacja #przegryw #parkowanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sad_pepe: mandat tylko jeśli była tymczasowa organizacja ruchu przy wyjeździe z budowy, a z zapłatą za dostawy to nie masz się o co martwić

słuchaj ochroniarza - inwalidę za 4 zł za godzine
  • Odpowiedz
@sad_pepe:
Jak policji ani straży nie było to powinno być ok. Współpracowaliśmy z firmą, która w miarę skutecznie ściągnęła z jakiegoś delikwenta odszkodowanie, ale dekiel stanął tak, że całkowicie zablokował wjazd plus auto odholowane było, no i papuga się tym zajmowała. Dokładnie historii nie znam, ale opowiadał o tym kierownik, którego bym nie posądził o zmyślanie lub konfabulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi o parkowanie
  • Odpowiedz