Wpis z mikrobloga

@babochka właśnie intensywnie zastanawiam się na zamianą tabletek na wkładkę hormonalną. Wydawało mi się, że skuteczność różnych wkładek jest na tyle wysoka, że bez sensu już kombinować z gumkami.
@roon0koh plastry, używam pół roku, nie muszę o nich pamiętać, zero skutków ubocznych, raz mi się odkleił z brzucha, ale zakładam, ze kijowe miejsce, bo po drugiej stronie pępka ładnie siedział, musiałam źle wybrać
@roon0koh: metoda objawowo termiczna, czyli obserwacja cyklu, błędne określana jako kalendarzyk + gumki w dni płodne: plusy: brak chemii, łatwo przestawić na opcje: staramy się o dziecko, łatwa w nauce, tania, wzrost świadomości o własnym ciele. Minusy: wymaga systematyczności, czyli codziennie mierzysz temperaturę przed wstaniem, czasami mogą pojawić się problemy przy interpretacji wykresów, ale jest kilka for internetowych gdzie bardziej doświadczone babki pomagają przy interpretacji, sama znam jedno, które mogę polecić.
@b33zon: Nie mów ze brak skutków ubocznych. To, ze nie wszyscy ich doświadczają to nie znaczy ze ich nie mam. Stosuje mirene piąty rok i na wyliczenie skutków ubocznych mi palców nie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)