Wpis z mikrobloga

@Odpaleniec: Moje auto ma prawie 5m długości i nigdy nie miałem takiego problemu. Nie mówię o kurczowym trzymaniu się krawężnika po prawej stronie, ale ludzie notorycznie prawie że wjeżdżają na pas po ich lewej stronie i to głównie miejskimi autami.

albo zahaczasz o drugi pas?

? jak możesz zahaczyć o inny pas skręcając w prawo?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unahotin: widziałem gdzieś na necie wypadek jak ktoś się wbił w takie auto ze skręconymi kołami i poszło na czołówkę z przeciwnym pasem..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Stawałem w pozycji którą OP uważa za prawidłową do czasu pierwszego przytarcia, gdy koleś próbował mnie ominąć i zarysował cały bok. Teraz jeśli droga ma tylko jeden pas zajmuję go tak by nic mnie nie mogło wyminąć.

@ominius:

To szkoda, że jesteś egoistą.
@Unahotin: Zawsze mi ręcę wtedy opadają. Jak ktoś nie myśli o innych..
Ale jest jeszcze jeden motyw kultury, ale dwa razy się spotkałem, sam praktykuje.
Jak masz drogę o średnim natężeniu i za Tobą ktoś jedzie i musisz go wyhamowywać do II biegu, a z na przeciwka jest pusto, to zjeżdżasz na przeciwległy pas przed zjazdem i dopiero na nim zwalniasz aby skręcić. W ten sposób ten za Toba nie musi
@mleko3-2procent Na skrzyżowaniu z jednym pasem ruchu wyprzedzasz samochód, który się jeszcze nie zatrzymał i to do niego masz pretensje, że w lusterka nie patrzy?

Czy Ty jesteś #!$%@? chory? A może kierowca potrzebuje zawrócić?

W życiu nikt mi nie zajechał w ten sposób, ale może dlatego że ja nie wykonuję swoich manewrów na styk na pełnej #!$%@?.