Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przedwczoraj / wczoraj byłem na weselu kogoś z dalekiej rodziny. To chyba mój kuzyn, ale dopiero na weselu pierwszy raz go widziałem. Jaka tam była wiocha! xDDDDDDD Zacznijmy od państwa młodych. Panna młoda oczywiście wyszykowana perfekcyjnie: idealnie dobrana do figury suknia, makijaż zakrywający wszelkie niedoskonałości, ani jednego włoska na kończynach. Za to wygląd pana młodego to jedno wielkie XD. Morda cała czerwona, pod okiem chyba jakieś limo, na skroni i podbródku przewijały się wypryski. Do tego źle spasowany garnitur kupiony chyba w sieciówce; spodnie szerokie, jak w hip hopie lat 90. i ten piwny bębzon wystający z marynarki. xDDDDDDDD Oczywiście przed weselem sesja zdjęciowa. Za 40 lat będą przeglądać swoje zdjęcia, a tam panna perfekcyjnie wyszykowana, natomiast obok niej pan młody z skacowaną twarzą. xDDDDD Zawsze mam bekę z facetów co uważają, że piękno jest tylko dla kobiet i pedałów, dlatego nawet na tak wyjątkowe okazje wyglądają jakby wyszli z obory, byle by ich męska duma nie ucierpiała. xDDDDDDD Przechodząć do wyglądu reszty przedstawicieli płci męskiej: na weselu jak to na weselu; do 22:00 to już praktycznie wszystkie uchlali. I co? Praktycznie każdy facet miał czerwoną mordę od tego chlania. Tylko ci co nie pili i ja. Na ok. 100 mężczyzn, w tamtej sali, chyba tylko ja używam makijażu. Przecież to jest jakiś absurd! Mojemu bliskiemu kuzynowi coś gigantycznego wyskoczyło pod nosem. Hmmmm. Ciekawe dlaczego był taki niemrawy? xDDDDDD Potem faceci płaczą, bo ktoś śmiał ich nazwać płcią brzydszą, chociaż nie oszukujmy się: swoim wyglądem sami się proszą o swoje określenia.

#modameska #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #makijaz #p0lak

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 24
@bolagcebulag: nie no tak serio to zależy o jakiej sytuacji mówimy i jakim stopniu upodlenia, jeżeli chodzi o Pana młodego to jasne że delikatny makijaż byłby wskazany aby na dzień ślubu ukryć pewny mankamenty, ale op pisze z perspektywy gościa no i tutaj mam mieszane uczucia.

Ale z drugiej strony możliwe że makijaż miał tak delikatny że nawet nie zauważalny, także whatever
@rozowymops: NO PRZECIEZ MESKOSC TRACA PRZY TYM NO NKR ROZUMIEEEEEEESZ WYJMIJ DILDO Z #!$%@? JAK TAM TWOJ CHLOPAK HEHE MAKIJAZ

Ale już tak serio, to nie dziwię się, że tylu facetów ma problem z zainteresowaniem potencjalnej partnerki skoro nawet fluidu/korektora czy chociazby głupiego kremu bb nie uzywaja.