Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
@Hitter: > nie boisz się że jakieś jego ziomki będą chcieli Ci spuścić #!$%@?? Skoro miał klamkę to jednak nie obracał się w normalnym towarzystwie.

Ja sobie wypraszam, mam broń palną legalnie, zupełnie jak setki tysięcy innych Polaków. I żadnemu z nas nie przychodzą pomysły, że ot po prostu do kogoś otworzyć ogień.
3 lata pracowalem obok i zawsze bylo tam duzo chlamu na ulicach, szczegolnie rano, ale glownie patola okoliczna, masakra. Ziomek wygladal jak zul, mafioza jakis czy raczej nowobogacki?
@Sylos: Czytając tego newsa wczoraj zastanawiałem o co poszło i co za #!$%@? tak ostatnio strzelają w tej warszawie a to do policji, to do innych. Nie spodziewałem się ani papierosa ani wykopka. Gratuluje szczęścia. I właśnie przez takich co chcą szluga pożyczyć albo 2 zł na piwo, a potem przechodzą do przemocy unikam śródmieścia. :)

ps. Chyba jakieś nowe dostawy nie legalnej broni ostatnio się pojawiły.