Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
Bron to gazówka a nie na prawdziwe naboje. Także bac sie i tak niczego nie miałes chyba ze by ci w głowe strzelił w oko xD Policja jak zwykle sieje fermenta na kazdym portalu pisza inaczej,wiem jak wyglada prawdziwy glock( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sylos: Problem z przeciwnikami broni polega na tym,że widzą taki przypadek i będą go rozdmuchiwać jakby nie wiem co się stało.Tymczasem jakby gość dostał kosą 11 ciosów między żebra to już by wąchał kwiatki od spodu,a sprawcy by nie ujęto.Z BRONI PALNEJ NIE DA SIĘ NIKOMU ZROBIĆ KRZYWDY PO CICHU.Poza tym gdyby pozwolenia nie były uznaniowe,tylko zwyczajne spełniasz kryteria masz prawo do posiadania i noszenia to by ten kmiot się nie
@Sylos: w sumie to nie wiedziałeś czy nie ma zapasowego magazynka z pestkami... Ciekawe czy uznają to za konieczną obronę(KO - jaki ciekawy skrót xD) czy się wysilą na jakiś paragraf... Swoją drogą ciekawe jaki zarzut dostanie "szczelec"
Kolega widział łuski, więc to nie gazówka. Jeśli komuś się chce, to niech się przejdzie w tamto miejsce i poszuka np. na elewacji jakichś śladów. Policjanci mówili, że na nagraniach widać odrzut przy strzale. Gdybym mógł mieć jakieś dowody na poparcie moich słów, to bym je podał. Nie chcę opowiadać zbyt wiele, bo może to zostać wykorzystane przeciwko mnie, czy coś w ten deseń. Opowiedziałem i tak bardzo dużo. Dam znaka plusującym,
Na policji mówiono, że nie będzie przekroczenia obrony koniecznej czy jakoś tak.


@Sylos: Tzn. jakieś postępowanie będzie - ale nie denerwuj się, nie wykłócaj, i tak dostaniesz adwokata na koszt firmy i on bez problemu to pchnie albo jako mieszczące się w obronie koniecznej, albo jako art. 25 §3 (przekroczenie, ale usprawiedliwione, czyli nadal nie ma kary).

Także spoko, pewnie trochę będziesz musiał tłumaczyć, ale jeżeli wszystko było tak jak piszesz