Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Pobierz
źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg
  • 493
@Sylos
Chlopie jesli to prawda co piszesz (a wszystko wskazuje ze tak) to akcja prawie jak z poczatku polp-fiction jak typ wypadl z szafy wystrzelal caly magazynek a gangusow ani nie drasnelo. Tulko Ty zamiast odpowiedziec ogniem to bencki w oprawce. Ale do ku... nedzy.
1) Oddac tyle strzalow i nie trafic? Co z typem? Przypuszczam ze chcial "nastraszyc" albo jakas ustawiona akcja ;)
2) Nie wiem co trzeba w glowie miec,
@Sylos: postaw ultimatum że albo przekazują ci nagrania z kamer albo nie będziesz zeznawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to gratuluję sukcesu
Chlopie jesli to prawda co piszesz (a wszystko wskazuje ze tak) to akcja prawie jak z poczatku polp-fiction jak typ wypadl z szafy wystrzelal caly magazynek a gangusow ani nie drasnelo. Tulko Ty zamiast odpowiedziec ogniem to bencki w oprawce. Ale do ku... nedzy.

1) Oddac tyle strzalow i nie trafic? Co z typem? Przypuszczam ze chcial "nastraszyc" albo jakas ustawiona akcja ;)

2) Nie wiem co trzeba w glowie miec, zeby
@Sylos
Chociaz z drugiej strony latwo nam (mi) teraz po sytuacji pisac i oceniac co bylo lepiej zrobic badz nie. Tam na goraco i w emocjach na bank nie bylo latwo podjac najsluszniejszej decyzji. Ale grunt ze zyjesz i odwaliles taka akcje. Kur.... typ do Ciebie z giwera wystrzelal w twoim kier caly magazynek, mie trafil, obskoczyl jeszcze wpier... i pojdzie siedziec. No posmiewisko w swoim srodowisku czy wiezienu na bank ma
Może ktoś polecić odpowiednie miejsce w #warszawa ?


@Sylos: ZKS na Marymonckiej 42. W weekendy mogą być zawody, więc lepiej wcześniej zadzwonić wcześniej (nawet 1 - 2 dni) i upewnić się, że będzie można postrzelać.
nie boisz się że jakieś jego ziomki będą chcieli Ci spuścić #!$%@?? Skoro miał klamkę to jednak nie obracał się w normalnym towarzystwie.


@Hitter: Nikt nie będzie ryzykował przypału dla gościa który nie umie strzelać
@brozio991: ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież strzelec mógł uciekać żeby udało mu się załadować kolejny magazynek i nie dostać np gazem lub nożem a potem dalej próbować #!$%@?ć OPa. W tym przypadku choćby ten przychlast wziął sobie najlepszego adwokata w kraju nie jest w stanie udowodnić OPowi przekroczenia obrony koniecznej. Już sam fakt, nawet nie nóz tylko pięści vs klamka. Naćpałeś się lewej mety że takie teorie