Wpis z mikrobloga

A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Ścisłe centrum stolicy i gość pomyka z nabitym kopytem () Ma zarzut usiłowania zabójstwa. U mnie tylko delikatne draśnięcia na ramieniu i nodze.
Wygrałem drugie życie
Na fotce ja w bransoletkach i strzelec wyborowy

Do poczytania:
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,awantura-w-alejach-jerozolimskich-wyciagnal-bron-i-oddal-kilka-strzalow,296063.html
Sylos - A Tobie jak mija weekend? Do mnie oddano 11 strzałów z ostrej w #warszawa. Śc...

źródło: comment_gSPGYG40mJeigwklnF3arBTKTMWpyrkL.jpg

Pobierz
  • 493
@PtactwaWiele Pismaki są #!$%@?. Kiedyś u kumpla wybuchł pożar. Powodem była wada instalacji elektrycznej, ot stary samochód.
Lokalna portal napisał artykuł że to było podpalenie.
Artykuł się pojawił zanim ugaszono samochód xD
@rezik: Wystarczy, że pocztą pantoflową by się dowiedzieli, że mogą sobie kupić gnata bez łażenia po urzędach, czy tych znienawidzonych psiarskich. Mało to przykładów podobnych akcji?
Wystarczy sobie przypomnieć kto montował zajebiste, ala amerykańskie rejestracje do swoich bolidów i kto teraz z bólem dupy musi je zwracać albo kto lata na "Ksenonach z allegro" pomimo braku homologacji - To ta sama zasada, skoro coś można załatwić bezpośrednio w sklepie, bez
@Sylos: pisales ze bron posiadal nielegalnie. na foto widac przedmiot przypominajacy pelnowymiarowego glocka. czy to normalna bron palna bojowa czy jakas gazowka-hukowiec-przerobka ze slowackiego sklepu internetowego? z jakiej odleglosci padaly strzaly i/lub czy odbywaly sie w ruchu? nie trafic 11 razy to troche podejrzane. twoje obrazenia/otarcia sa wynikiem szamotaniny czy strzalow? jesli strzalow to z jakiej odleglosci padly? jesli to normalny glock to widac ze spust znajduje sie w tylnym polozeniu