Wpis z mikrobloga

Typ całe dnie wrzuca memy jaką to mamy w Polsce Wenezuelę i w ogóle wszystkie podatki złe, mieszając to z bólem dupy o to, że pewien zakonnik robi interesujące ludzi filmy, przez co dostaje dobrowolnie od nich kasę na patronite.

Żeby zaatakował Rydzyka z milionami od państwa na jakieś muzea, to jeszcze by szło zrozumieć, że wolnorynkowiec ma z tym problemem, ale tu jest perfidne kłamstwo (Szustak nigdy tak nie mówił jak jest tam napisane) i atakowanie człowieka za to że ludzie lubią jego twórczość i płacą mu dobrowolnie swoje pieniądze, od których normalnie odprowadzane są podatki.

Ot typowy wykopowy #dzbanateizmu któremu przeszkadza to, że ludzie wydają pieniądze jak chcą.

#rakcontent #patologiazewsi #bekazlewactwa #shitwykopsays #heheszki #humorobrazkowy
S.....i - Typ całe dnie wrzuca memy jaką to mamy w Polsce Wenezuelę i w ogóle wszystk...

źródło: comment_3xOLx0zZ6PMgXqZnzdc7XIEGlm1pLewd.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
a tu robi to ręcznie pod mikroskopem, a na twichu robił to wielokrotnie z wieloma chipami. Jesteś uparty, bo wiesz że nie masz racji.


@j3sion: a teraz napisz jaki procent ludzi to powtórzy.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: daj spokój, nie warto. Jedyna dopuszczalna na wykopie forma dyskusji o księżach to "szaman pedofil darmozjad na którego jestem zmuszony przez państwo co tydzień płacić więcej niż zarabiam w miesiąc", a sam fakt bycia duchownym odbiera ci prawa człowieka i obywatela.

Widoczne istnieje jakaś chrześcijańska wersja homokomando, która na siłę prowadzi ich do kościołów i trzyma pistolet przy głowie pilnując by rzucili na tacę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: mnie #!$%@? #!$%@? szostaka i jest takim samym bagnem jak lgbt partii razem

nie dziwi mnie wcale ze glupi ludzie finansuja najglupsze rzeczy czyli kk, biedronia czy innego szostaka

niech sie najlepiej pozabijaja albo wszyscy razem leca jednym samolotem to ten narod by w koncu odetchnal
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: gość ustawił jako cel na patronite 60 tyś(sic!) za robienie filmików na jutubie o tym, że powinniśmy być dla siebie dobrzy i w ogóle żeby było super. A wyżebrał już ponad 56 tys MIESIECZNIE. Tak pazerni to nawet nie są politycy. Rozumiem, że chcą zrobić jakieś centrum religijne, tylko dlaczego nie zrobią tego w jakiejkolwiek w miarę dostępnej cenowo miejscowości tylko od razu celują w centrum Warszawy gdzie jest ponad
  • Odpowiedz
@acctim: dokłądnie #!$%@? jakiś głupot, gość nagrywa filmiki o jakiś ciekawostkach z mac donalada i innych bzdetach - zero merytorycznej treści, a ciemny lud mu wpłaca 60 TYSIECY miesiecznie . lol. przecież to żałosne jak można golić owieczki
mamkluczdo_sracza - @acctim: dokłądnie #!$%@? jakiś głupot, gość nagrywa filmiki o ja...
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? #!$%@? szostaka i jest takim samym bagnem jak lgbt partii razem

nie dziwi mnie wcale ze glupi ludzie finansuja najglupsze rzeczy czyli kk, biedronia czy innego szostaka

niech sie najlepiej pozabijaja albo wszyscy razem leca jednym samolotem to ten narod by w koncu odetchnal


@acctim: i po co ta nienawiść? A może niech sobie ci ludzie żyją jak chcą, o ile nie zaczepiają innych?
  • Odpowiedz
gość ustawił jako cel na patronite 60 tyś(sic!) za robienie filmików na jutubie o tym, że powinniśmy być dla siebie dobrzy i w ogóle żeby było super. A wyżebrał już ponad 56 tys MIESIECZNIE. Tak pazerni to nawet nie są politycy. Rozumiem, że chcą zrobić jakieś centrum religijne, tylko dlaczego nie zrobią tego w jakiejkolwiek w miarę dostępnej cenowo miejscowości tylko od razu celują w centrum Warszawy gdzie jest ponad 10 tys
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: > i po co ta nienawiść? A może niech sobie ci ludzie żyją jak chcą, o ile nie zaczepiają innych?
nienawiść to część natury ludzkiej i nic z tym nie zrobisz. Normalny człowiek zlewa takie rzeczy i idzie dalej, tylko trzeba być katolem i mieć różowe klapki na oczach żeby wierzyć że powinien być piękny i zawsze wszyscy będą dla siebie dobrzy i mili
  • Odpowiedz
nienawiść to część natury ludzkiej i nic z tym nie zrobisz. Normalny człowiek zlewa takie rzeczy i idzie dalej, tylko trzeba być katolem i mieć różowe klapki na oczach żeby wierzyć że powinien być piękny i zawsze wszyscy będą dla siebie dobrzy i mili


@mam_klucz_do_sracza: normalny człowiek olewa nienawiść i ją akceptuje? Chyba jakiś Mongoł z czasów Wielkiej Ordy, a nie normalny człowiek XD
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: tak normalny człowiek potrafi przyjąć krytykę, i się tym nie przejmuje. Tylko bambiniści myślą że świat powinien być cudowny i zawsze miły. Weź pod uwagę chłopcze, jaki holocaust przezywają zwierzęta codziennie, żebyś ty mógł zjeśc obiadek, i zastanów się czy ta obraza twoich uczuć religijnych ma tak naprawdę jakiekolwiek znaczenie. Jesteś przewrażliwiony.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: po prostu go nie lubie na rowni ze wszystkimi innymi, za polaryzacje debili w swoja strone na swoja modle
i biedronia szczerzacego zeby tez nie lubie - albo promocja dewiacji albo religii jakby komukolwiek bylo to do czegokolwiek potrzebne XD

tacy #!$%@? sa ludzie na tej planecie - albo zboczenia albo religia - albo chlac wodke albo narkotyki - nigdy nic innego - od patologii do patologii

@mam_klucz_do_sracza: nie
  • Odpowiedz
@acctim:

kwa kochajcie sie kochajcie sie xD slowa wydmuszki byle tylko popieprzyc ladnie

dokładnie. Puste słowa, które nie mają żadnego znaczenia i wartości. Ludzie płacą, żeby tego słuchać bo daje im to przez chwilę uczucie bezpieczeństwa. Trochę jak cięzkie narkotyki.
  • Odpowiedz