Wpis z mikrobloga

Typ całe dnie wrzuca memy jaką to mamy w Polsce Wenezuelę i w ogóle wszystkie podatki złe, mieszając to z bólem dupy o to, że pewien zakonnik robi interesujące ludzi filmy, przez co dostaje dobrowolnie od nich kasę na patronite.

Żeby zaatakował Rydzyka z milionami od państwa na jakieś muzea, to jeszcze by szło zrozumieć, że wolnorynkowiec ma z tym problemem, ale tu jest perfidne kłamstwo (Szustak nigdy tak nie mówił jak jest tam napisane) i atakowanie człowieka za to że ludzie lubią jego twórczość i płacą mu dobrowolnie swoje pieniądze, od których normalnie odprowadzane są podatki.

Ot typowy wykopowy #dzbanateizmu któremu przeszkadza to, że ludzie wydają pieniądze jak chcą.

#rakcontent #patologiazewsi #bekazlewactwa #shitwykopsays #heheszki #humorobrazkowy
S.....i - Typ całe dnie wrzuca memy jaką to mamy w Polsce Wenezuelę i w ogóle wszystk...

źródło: comment_3xOLx0zZ6PMgXqZnzdc7XIEGlm1pLewd.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: po prostu nie uwazam go za dobrego czlowieka a za takiego kombinatora ktory nauczyl sie slizgac na gownie i tak sobie slicznie przeslizga cale zycie

taki katolski biedron - robienie kariery na tym ze jest sie gejem albo katolikiem xD celebryci po prostu

nienawidze celebrytow bo nienawidze sciemy
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: ale to swego czasu i miedlar taki byl i kowalski marian i korwin i grzesiu braun XD jak zlapia fale gowna to beda gnac... i jak zwykle gowno z tego wyniknie

kk nadal bedzie klamac ze nie usunelo przykazania, ksieza nadal nie beda miec zon ale szostak bedzie pieprzyl jakby byl redaktorem wyborczej xD

on to by sie do teamu michnika nadawal, tak byli tacy ksieza bez kregoslupa rozprawiajacy o
  • Odpowiedz
@acctim: dokładnie. gośc ustawił jako cel na patronite 60 tysiecy miesiecznie(lol) . Przecież to absurd, co on chce zamek wybudować? Rozumiem jeszcze jak by to centrum na które zbierają kasę postawili w jakieś Iławie albo jakieś innej w miarę dostępnej miejscowości ale oni od razu celują w Warszawę gdzie jest ponad 10 tysięcy złotych za metr. Nie ma to jak skromność.
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: ale ja mu w sumie nie bronie tylko kisne z tego ze bierze kase a nie slysze o zadnych akcjach katoli XD pewnie tak jak biedronie i owsiaki - biora kase na darcie ryja a potem jakis teczowy w ryj dostaje przez ich promocje xD

no w warszawie a co on jest gorszy niz zaldberg z partii gazem XD beda przepalac pieniadze na biura byle tylko je wyprac XD
no
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: nie, zwyczajnie ludzie to kupuja, nastolatki wysylaja kieszonkowe, to jest wglednie malo no bo co malo to 15latek zakochanych w ksiedzu XD

zaden bambinizm - zwyczajne ludzkie #!$%@? w stylu "jakby stalin z hitlerem sie kochali to jak by mozna bylo im zabronic milosci" xD niewazne ze najgorsze szumowiny pieprza o milosci i dialogu, trzeba ich kochac XD
  • Odpowiedz
@acctim:

no warszawie, chcesz by celebryta mieszkal w ilawie? XD

gość żyje w kompletnie odrealnionym świecie. Chcesz założyć jakaś działalność w najdroższym mieście w kraju- nie ma problemu, ludzie się na ciebie złożą. Chcesz podróżować po świecie - nie ma problemu ludzie ci to sfinansują. Łatwo żyjąc w takiej bańce #!$%@?ć o dobroci i wierze w boga. Równie dobrze mógłbym pooglądać kononowicza - podobna wartość merytoryczna
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: dlatego to wszystko ignoruje - beda spamowac albo szostakiem albo biedroniem jakby kogo innego nie bylo

tak sie programuje ludzi - bieda to w afryce, biedne dzieci to te z domu dziecka, biedne zwierzeta to te ze schroniska XD im nie wytlumaczysz, chca dawac to beda dawac nawet jesli za sciana ktos bedzie zdychal z glodu
  • Odpowiedz
dokładnie. gośc ustawił jako cel na patronite 60 tysiecy miesiecznie(lol)

@acctim:
@mam_klucz_do_sracza: To jest 60 tys. na wszystkich dominikanów, którzy nagrywają w dodatku idzie do kasy zakonu który rozdziela pieniądze, a nie do nich. Oni mają po 250 zł miesięcznie kieszonkowego.
  • Odpowiedz
@djtartini1: to ilu dominikanów potrzeba żeby nagrać 5 minutowy filmik na youtube'a ?? chcesz mi powiedzieć, że dwustu dominikanów nagrywa każdy z tych 5-minutowych filmików, żeby każdy miał po 250 zł ? i co to w ogóle ma znaczyć że mają po 250 zł kieszonkowego miesięcznie, skoro mieszkają w Warszawie. za kogo wy ludzi macie. Przecież za 250 zł to nie przeżyjesz tygodnia, a co dopiero miesiąc i to w stolicy.
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: @acctim: ale wiesz, że oni zatrudniają kamerzystów, informatyków i grafików za stawki rynkowe? i tak mają po 250 miesięcznie kieszonkowego- w każdym zakonie w Polsce, więc nie wiem o co Ci chodzi. Oczywiście mają od zakonu zakwaterowanie i jedzenie, a gdy potrzebują nowego ubrania czy komputera- składają o to wniosek, jednak swoich pieniędzy nie mogą mieć więcej. Więc skończcie z tym gimboateizmem, skoro tylko to wasze dociekania, a nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nadstaw dupę i wpłać hajs rydzykowi


@Janusz_Rekina: człowieku, ty tak #!$%@?, że się niedobrze robi. Byłeś już u psychiatry z tą fobią czy manią odnośnie katoprześladowców? Paranoiku, zmień pampersa (°_o)
  • Odpowiedz