Wpis z mikrobloga

@Arnold___Boczek jaak byłem w podstawie to Ring był dla mnie takim top horrorem. I pamiętam jak na początek filmu, była akcja jak na pogrzebie laski, jej matka powiedziała, że widziała jej twarz przed śmiercią... I nagle mignelo zdjęcie właśnie tej laski z powykrecana twarzą xD skończyłem wtedy oglądać xD i dopiero parę lat później obejrzalem całość xD
@Arnold___Boczek House of wax, po polsku to chyba Dom z woskowych ciał, albo Dom z wosku xD Ogólnie przerażające było to wszystko dla mnie, jak żywych ludzi oblewali tym woskiem i nie było dla nich ratunku, a byla jeszcze scena jak ktoś zauważył, że jeszcze koleś żyje i oderwał wosk razem ze skórą.. no to tego się bałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Arnold___Boczek: kiedyś (baaaaaaardzo dawno temu) był film o kleszczach który nawet chyba tak samo się zwał. Za dzieciaka oglądałem na VHS. Temat przewodni: inwazja wielkich po kolana kleszczy. Głupie że hej ale tak mi to w głowie utkwiło, że do dzisiaj wręcz panicznie boję się kleszczy. Sam nigdy nie miałem ale psu czy tam kotu nie wyciągnę. Nie ma szans

Edit:
Ja pier. Znalazłem koszmar mojego dzieciństwa. Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arnold___Boczek: Scena to nie, ale koszmar minionego lata i gościa z hakiem spodziewałem się w każdym ciemnym kącie domu. Doszło do tego że już się pogodziłem z tym że mnie zabije żeby móc zejść do piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@albertbranka: i to od tej traumy w dzieciństwie se teraz cycki na wypoku przyprawiasz?