Wpis z mikrobloga

Pierwszy post na wypoku hehe.
Będąc na masie jak wliczyc w zapotrzebowanie kalorie spalone na cardio ? Jem 3000 w DT, 2800 w DNT, ale od czasu do czasu wpada rowerek, bo po prostu to lubie. Ostatnio 60km szosą i 2k kalorii pokazało endomondo, jak to uwzględnić ?
#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 5
@mEGAWONSZ tak ze jak zamiast nabijać masy powiedzmy + 0.5kg na tydzień, waga stoi w miejscu to wtedy dokładasz powiedzmy po 300kcal. Kalkulator ci tego nie policzy. Ogólnie godzina wysiłku w stylu cardio to około 200-400 kcal spalonych w zależności od wzrostu wieku itp.
@sal-vadore: nie zrozumiałeś mnie. Te cardio nie jest jakieś regularne, powiedzmy w DNT robie wypad na rower i palę przy tym 1000 kcal. Na postoju #!$%@? żelki i wypije energetyka = + 400kcal i ja sobie rozumuję w ten sposób, że wciąż mam 600 kalorii na plusie poza tymi 2800, czy te 400 mam odjąć normalnie od bilansu dziennego i normalnego jedzenia zjeść 2400 ? ;x
@mEGAWONSZ nie ma sensu tak kombinować, jak to jest masa to właśnie takie 400 można sobie potraktować na luzie i nawet nie podliczać do bilansu. Oczywiście nadal jesz to co masz zaplanowane w diecie żeby nie wypadać z rutyny diety, możesz ewentualnie delikatnie obciąć węgle z posiłków bo w żelkach i energetyku jest tego sporo ale to gdyby zaczęło cię mocniej podlewać.