Wpis z mikrobloga

@NukeOps bo wyłapanie strzała pałką albo siekierą na plery to nic przyjemnego, balistyka do skrytego noszenia jest niewygodna, bo polskie mundury są do niej nieprzystosowane, a miękka balistyka zewnętrzna jest wk*rwiajaca i krępuje ruchy. Jak masz odpowiedni rozmiar SAPI w zmocie to jeździ się w tym zajebiście, bo napiera na pas i nie przesuwa się ku górze.
No tam to w sumie było tak że po zwyczajnym zwróceniu uwagi dostałem gazem pieprzowym, gość odjechał i krążył wokół miejsca, potem w szpitalu już po dojeździe policji chyba wyczaił że są to podjechał i tłumaczył tak że ja go zaatakowałem i trochę mnie psiknął (Ta, tak że oddychać nie mogłem i aż ze mnie ciekł ten gaz) Policjant stwierdził że on może tylko spisać zeznania bo słowo przeciwko słowu pomimo świadków.
@NukeOps: Nie jest zakazane, trudno jest w Polsce kupić kamizelke z tego względu że te na rynek cywilny mają być inne niż te wojskowe tak w skrócie i nikt nie oferuje praktycznie sprzedaży takich kamizelek poza jednym czy dwoma sklepami, najprościej kupić w Czechach jak Bagiet czy w Niemczech bo tam możesz kupić co chcesz i zapłacić za przesyłkę do Polski.