Wpis z mikrobloga

@vargemp @PeterFile : nie żebym pochwalał zbytna ufność - ale widziałeś, że rowerzysta zjeżdżał na pas na którym nie miało prawa nikogo być, bo ten pas właśnie się tworzył za rozwidleniem. Przedtem była ciągła linia z rozwidleniem w prawo i ten pas służył tylko do zjazdu w prawo, a j@#$ dupek z cysterną przejechał po zakreślonym polu wyłączonym z ruchu i pojechał prosto. Cysterny nie miało prawa tam być ... ale to
To czy jest bezpieczne by jeździć drogami krajowymi i wojewódzkimi to już inna sprawa. Ja bym unikał, takich bez asfaltowego pobocza i dużym ruchem.


@kodi1911: ja się nie boję i czuję się bezpieczne.


kierowcy na wschód od odry, to jest nadal w większości dzicz z mentalnością wąsatego janusza, że w kilkunastoletnim grzmocie są bogami. a im dalej na wschód, tym gorzej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: Przepisy powinny być tak skonstruowane, że rowerzyści mają się przemieszczać po: ścieżce rowerowej > chodnikach > jezdni w ostateczności.

Pchanie się rowerem między samochody, to proszenie się o wypadek.
@Pegos: nie wiem skąd jest filmik, ale w Polsce nie można jeździć rowerem po autostradach i drogach ekspresowych.

Edit: jest z Rosji, ale nie wiem jakie tam jest prawo. Tak czy siak ci kolesie nie mają mózgów.