Wpis z mikrobloga

Ludzie wierzą we Mnie żyjąc w nadziei, że otrzymają w zamian życie wieczne. Ktoś z was w ogóle się zastanawiał nad konsekwencjami życia wiecznego? Czy to rzeczywiście taka nagroda? Czy dobrze byście spożytkowali "wieczność"? Przecież większość z was jak ma za dużo wolnego (w swoim śmiesznie krótkim życiu z perspektywą nagłej śmierci) to nie wie co ze sobą zrobić. Spędzacie czas na bezproduktywnych czynnościach. Przecież jakbym was zbawił, to byście zaczęli z nudów robić gówniane filmiki na Jutuba i rozprzestrzeniali tego raka na Moje Niebko.
Ehh, na co Mi to wszystko.
Już nie mam na was nerwów, a ch*j, już leci kometa.

#oswiadczenie #gownowpis #feels #religia #ateizm #filozofia
  • 25
@Bog_Wszechmogacy: Czego się spodziewasz po beztroskim życiu wiecznym? Że się dalej będziemy starać? Po co, skoro to ponoć sens/cel ostateczny?


@jan_zwyklak dlatego planuję zrobić jakieś utrudnienia, np. zbawiam ludzi ale zabieram im nogi i muszą na nie sobie zasłużyć i je odblokować np. przebiegając na rękach 40 km w czasie poniżej godziny. To z troski o was, byście mieli jakiś cel i wam się nie nudziło. A i Ja miałbym ubaw.
@Bog_Wszechmogacy:
Szanowny Panie,

ale Pan jest niekulturalny. Pan jest psychicznie chorym człowiekiem z manią wielkości. Powinien się Pan leczyć, a nie podszywać się pod urojone byty, do których modli się mniej inteligentna część społeczeństwa.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny

@jan_zwyklak:
Szanowny Panie,

jaki związek ma biblijny Potop z chorym psychicznie ćwierćinteligentem podającym się za chrześcijańskiego Boga?

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@Bog_Wszechmogacy
@skrobaczka Tak z minusów wychowania w państwie katolickim, to jak byłem młodszy i po czytaniu creepypast we śnie jakiś rake chciał mnie #!$%@?ć w cierpieniu i strachu to na wszelki wypadek sam się nie zabijałem (co po prostu skończyłoby sen) żeby jak móc iść do nieba jak coś. Z drugiej strony nauczyłem się dzięki temu robić częste testy rzeczywistości, i teraz co jakiś czas mam świadomy sen i fruwam jak #!$%@?