Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim spod tagu #alkoholizm. Minie niebawem 10 tygodni od kiedy odstawiłem alkohol i zacząłem żyć nowym, zdrowszym trybem życia.

Czuje się świetnie, lepsze odzywianie również przynosi efekty, ważę 15kg mniej niż w momencie rozpoczęcia przemian. Polecam uczucie przy którym wstajesz trzeźwy, robisz zdrowe pyszne śniadanie, jedziesz do pracy, jesz drugie śniadanie i smaczny lunch, wracasz, masz czas na wszystko, lekka kolacja i zero alkoholu. Dzisiaj jest dobry dzień na to żeby coś zmienić, więc jeśli to czytasz i się zastanawiasz to nie wahaj się i zacznij od dziś :)
Ja też nie wyobrażalem sobie codzienności bez alko i bez #!$%@? jak szalony... I od tego dnia w którym w siebie uwierzyłem minęło właśnie 10 tygodni.

Jeśli masz pytania, chcesz po ludzku pogadać, zapraszam na priv. Dobrego weekendu!

#trzezwydoktor #alkohol #redukcja #dieta
  • 63
@fenis jesteś zalany wodą prawdopodobnie. Ja z racji rozepchanego browarem żołądka musiałem sobie go czymś wypełnić i w sumie po tym jak się obkurczyl to nadal zalewam się 4-5l wody i płynów dziennie. Tyle że woda też ci od razu nie zejdzie. Nie wiem ile może to trwać ale u mnie to pierwsze dwa tygodnie tracilem po 2-2,5kg bo tak byłem woda zalany
@fenis: w sumei zapytam, bo to nie pierwszy raz kiedy mi to chodzi po glowie - co i komu ty chcesz udowodnic? ze mozna pic alko i chudnac albo nie pic i stac w miejscu/tyc?

no mozna, i to bardzo prosto - jesz na ujemnym bilansie ale malo pijesz wiec moze byc bida z redukcja
albo pijesz i nie jesz (polecam zamiast 4 posilkow, ten sam ekwiwalent kaloryczny czyli powiedzmy na